یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

علت تیراندازی جنون آمیز سرباز وظیفه به سمت مأمور گشت چه بود؟

تاریخ نشر :شنبه 10 فوریه 2024 اشتراک:
تیراندازی سرباز وظیفه حوادث روز
هنوز علت تیراندازی جنون آمیز سرباز وظیفه یگان امداد شهرستان ساوجبلاغ به سمت یکی از ماموران در حال گشت مشخص نشده و در حال بررسی می باشد. این سرباز وظیفه جان دو نفر را گرفته بود و خودش نیز فوت کرده است.

در پی شلیک مرگبار یک سرباز دو نفر جانشان را از دست داده اند و بعد از تعقیب و گریز بعد از این که تسلیم نشده خودروش واژگون شده و جانش را از دست داده است. در ادامه جزئیات تیراندازی سرباز وظیفه را در پرشین وی مشاهده کنید.

تیراندازی سرباز وظیفه

اداره اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی البرز اعلام کرد که علت تیراندازی جنون آمیز سرباز وظیفه یگان امداد شهرستان ساوجبلاغ به سمت یکی از ماموران در حال گشت، در حال بررسی است.

مرکز اطلاع رسانی فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد که فرمانده انتظامی این استان ، برای علت تیراندازی جنون آمیز سرباز وظیفه یگان امداد شهرستان ساوجبلاغ به سمت یکی از مامورین درحال گشت دستور ویژه صادر کرده است.

شلیک مرگبار به سمت مأمور گشت

اوایل بامداد امروز، سرباز وظیفه یگان امداد شهرستان ساوجبلاغ، به دلیل نامعلوم، به سمت یکی از پرسنل این یگان که با هم، در حال گشت زنی بودند، در یک اقدام جنون آمیز و با اسلحه در اختیار، شلیک که منجر به فوت وی می شود.

تیراندازی سرباز وظیفهشلیک مرگبار یک سرباز

در ادامه این اطلاعیه آمده است: قاتل در ادامه و پس از تیراندازی به سمت یکی از شهروندان، که منجر به فوت وی نیز می شود، خودرو آن شهروند را به سرقت برده و بی هدف، به سمت استان‌ های غربی حرکت می نماید که با اقدام اطلاعاتی صورت گرفته، خودرو شناسایی، طی تعقیب و گریز، قاتل بدون توجه به دستور ایست پلیس، به مسیر خود ادامه می دهد که عوامل انتظامی با رعایت کامل قانون بکارگیری سلاح، به سمت خودرو شلیک، که بدلیل واژگونی خودرو، ضارب نیز فوت می کند.

علت تیراندازی سرباز وظیفه

در پایان این اطلاعیه آمده است: در پی این حادثه، بلافاصله فرمانده انتظامی استان، دستور ویژه رسیدگی به پرونده جهت روشن شدن زوایای آن را صادر نمود که نتایج حاصله، متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

بر اثر شلیک مرگبار سرباز وظیفه یگان امداد ساوجبلاغ ۲ نفر کشته شدند. سرباز وظیفه نیز پس از شلیک عوامل انتظامی، بدلیل واژگونی خودرو، فوت کرد.

مشرق

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده