جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

مفقود شدن خلبان ۴۰ ساله پاراگلایدر در منطقه دماوند حین پرواز + ویدیو

تاریخ نشر :سه‌شنبه 06 ژوئن 2023 اشتراک:
گم شدن خلبان پاراگلایدر حوادث روز
در این مطلب می خواهیم درباره جزئیات گم شدن خلبان پاراگلایدر تهرانی صحبت کنیم که روز گذشته در منطقه دماوند ناپدید شد و عملیات نجات برای یافتن او هنوز ادامه دارد

ظهر روز گذشته یک خلبان جوان پاراگلایدر که در منطقه دماوند پرواز می کرد به طور ناگهانی ناپدید شد و هنوز از او اطلاعی در دسترس نیست. این خلبان حرفه ای با وجود اخطارهای هواشناسی اقدام به پرواز کرده بود و متاسفانه این اتفاق افتاد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ماجرای گم شدن خلبان پاراگلایدر را برای شما قرار دهیم

گم شدن خلبان پاراگلایدر

از ظهر روز گذشته یک خلبان پاراگلایدر در منطقه دماوند حین پرواز مفقود شده و جستجوی تیم های جستجوگر برای یافتن وی تا این لحظه بی نتیجه بوده است. ۲۰ امدادگر هلال احمر در دو تیم جستجو از تهران و مازندران در کنار تیم های داوطلب در تلاش برای یافتن این خلبان گم شده هستند.

خلبان ۴۰ ساله با سابقه بیش از ۱۰سال پرواز با پاراگلایدر از ظهر دیروز شنبه ۱۳ خردادماه در منطقه دماوند مفقود و هنوز پیدا نشده است. آخرین اعلام گزارشی که توسط خود این خلبان صورت گرفته در شهر دماوند و در ارتفاع ۴۰۰۰ متری بوده است.

گم شدن خلبان پاراگلایدرعملیات نجات خلبان پاراگلایدر

این خلبان و دو خلبان پاراگلایدر دیگر ، ظهر دیروز تیکاف کرده که دو خلبان دیگر به محل شروع پرواز بازگشته اند ولی هنوز این خلبان با نام ح . گ خبری نیست. این سه خلبان ساعت ۱۱ دیروز به قصد پرواز مسافت از امام زاده هاشم تیکاف کرده بودند.

ویدئویی از عملیات نجات خلبان پاراگلایدر

مرادی پور- معاون امداد سازمان امداد هلال احمر در خصوص عملیات نجات این خلبان گم شده گفت: خلبان گم شده و دو خلبان دیگر با وجود هشدارهای هواشناسی که در چند روز گذشته برای پرواز نکردن در منطقه اعلام شده بود باز اقدام به پرواز کردند. دو خلبان دیگر با وجود نامساعد بودن هوا ، خوشبختانه پرواز بی خطری را انجام دادند ولی این خلبان از ظهر دیروز ناپدید شده است.

معاون امداد سازمان امداد هلال احمر در خصوص اینکه چرا تاکنون باگرد
امدادی برای نجات این خلبان به محل اعزام نشده است گفت:
نامساعد بودن هوا علت پرواز نکردن بالگرد به منطقه است.
حتی برای جا به جایی نفر امدادی به منطقه نیز امکان پرواز بالگرد وجود نداشت.

اما از همان لحظات اولیه که خبر ناپدید شدن خلبان به هلال احمر اعلام شد.
به دلیل اینکه منطقه مفقود شدن این خلبان در مرز استان تهران و مازندران
است دو تیم امداد زمینی که جمعا ۲۰ نیروی امدادی را تشکیل می دهند
به محل اعزام شده اند و تلاش برای یافتن خلبان گم شده همچنان ادامه دارد.

اعتماد آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس