یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

از گروگانگیری هولناک در تهران تا شلیک مرگبار به مرد کرجی

تاریخ نشر :یکشنبه 29 ژانویه 2023 اشتراک:
گروگانگیری در تهران حوادث روز
در این مطلب درباره دو حادثه خونین روز گذشته صحبت می کنیم که یکی از آنها گروگانگیری در تهران بود که در این حادثه فردی مورد اصابت گلوله قرار گرفت و مجروح شد و پس از این اتفاق فرد ضارب با اسلحه ای که در دست داشت خودکشی کرد

روز گذشته حادثه گروگانگیری در تهران رخ داد که متاسفانه منجر به مرگ یک نفر شد که فرد گروگانگیر بود. مرد میانسال که با اسلحه ای در دستش به محل کار همسر سابقش رفته بود او را تهدید کرد و اقدام به گروگان گیری او کرد. در این حادثه فردی که در محل حضور داشت مورد اصابت گلوله فرد ضارب قرار گرفت . درپی این حادثه مرد مجرم فرار کرد و در بیرون ساختمان با سلاحی که در دست داشت خودش را کشت و خودکشی کرد. در ادامه در پرشین وی جزئیات این ماجرا را می بینید

گروگانگیری در تهران

مرد جوان به دلیل اختلافات خانوادگی به اتاق اصناف شمیرانات رفت و پس از تیراندازی به یکی از کارکنان اقدام به خودکشی کرد.

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد حوالی ساعت ۱۴ و ۱۵ دیروز امروز مردی ۴۵ ساله به دلیل اختلافات شخصی و خانوادگی با مراجعه به محل کار همسر سابق خود در اتاق اصناف شمیرانات با سلاح کمری اقدام به تهدید وی می‌کند‌.

در پی تهدیدات این فرد و تجمع سایر افراد حاضر در محل این فرد با شلیک گلوله یکی از حاضران در محل را مورد اصابت گلوله از ناحیه سینه قرار می‌دهد و در ادامه با خارج شدن از اتاق اصناف در حوالی این محل با سلاح کلتی که به همراه داشت اقدام به خودکشی می‌کند.

گروگانگیری در تهرانماجرای گروگانگیری در تهران

با حضور یگان‌های انتظامی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و مرجع قضایی بررسی جوانب مختلف این حادثه در دست پیگیری است.

شلیک مرگبار به مرد کرجی در روز روشن

مردی که به دلیل اختلافات شخصی فردی را به قتل رسانده بود بعد از دستگیری به جرمش اعتراف کرد.

کارآگاهان جنایی کرج روز ۴ آذر وقتی از وقوع قتل در حوالی میدان توحید مطلع شدند به محل حادثه رفتند.

ماموران با بررسی میدانی متوجه شدند که یک مرد ۴۹ ساله حین تعمیر خودرو به وسیله شلیک گلوله سلاح گرم شخصی ناشناس به قتل رسیده و قاتل پس از انجام جنایت خودرو متهم را سرقت و آن را همان روز در یکی از جاده‌های اطراف شهر چهار باغ رها کرده است.

گروگانگیری در تهرانشلیک به مرد کرجی

با انجام تحقیقات گسترده و به‌کارگیری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی قاتل شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

متهم در تحقیقات تکمیلی انگیزه خود را از انجام این جنایت، اختلاف شخصی اعلام و یکی از بستگان مقتول را به عنوان همدست خود در اجرای این نقشه شوم معرفی کرد.

در نهایت نفر دوم نیز دستگیر و متهمان با تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

تسنیم و رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس