یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

حمله وحشیانه ۴ مرد خشن به خانه زنان تنها

تاریخ نشر :چهارشنبه 18 ژانویه 2023 اشتراک:
حمله به خانه زنان حوادث روز
در این مطلب ماجرای حمله به خانه زنان تنها را مشاهده می کنید که این مردان خشن به زور وارد خانه هایی که در آنها زنان زندگی می کردند می شدند و اموال و طلاهای آنها را به سرقت می بردند

چندی قبل به دنبال شکایت اهالی یک منطقه رفسنجان مبنی بر سرقت از خانه هایشان پرونده ای باز شد. پس از تحقیقات پلیس ۴جوان افغان دستگیر شدند که مالباختگان همگی آنها را شناسایی کردند. در ادامه در پرشین وی ماجرای جزئیات حمله به خانه زنان تنها را مشاهده می کنید

حمله به خانه زنان تنها

مردان خشن با زور وارد خانه زنان تنها می‌شدند و از آنها سرقت می‌کردند.

۴سارق جوان با زور وارد خانه‌هایی که زنان و دختران جوان به تنهایی در آنجا حضور داشتند، می‌شدند و با تهدید طلا و جواهرات آنها را سرقت می‌کردند.

رسیدگی به این پرونده از چندی قبل به‌دنبال سرقت از خانه‌ای روستایی در حوالی رفسنجان آغاز شد. سارقان به زور وارد خانه‌ای که زنی تنها در آنجا حضور داشت شده و با تهدید طلاهایش را سرقت کرده بودند. آنطور که این زن می‌گفت سارقان ۴جوان افغان بودند و با این اطلاعات تحقیقات برای دستگیری سارقان آغاز شد.

حمله به خانه زنانجزئیات حمله به خانه زنان

در ادامه معلوم شد که این تنها سرقت متهمان نبود و چند روز بعد نیز سرقت مشابهی اتفاق افتاد. آنطور که دومین مالباخته می‌گفت سارقان افغان بودند و نشانی‌هایی که از آنها می‌داد شبیه به سارقان تحت تعقیب بود.

دستگیری سارقان

این موضوع نشان می‌داد تبهکاران به سرقت‌های‌شان ادامه می‌دهند و ممکن است افراد دیگری را نیز طعمه خود قرار دهند. در این شرایط بود که دستگیری سارقان به‌صورت ویژه در دستور کارگروهی از کارگاهان پلیس آگاهی رفسنجان قرار گرفت. چند روز بعد مأموران با استفاده از شواهد به‌دست آمده موفق شدند هویت سرکرده این باند را شناسایی و او را همراه با ۳همدستش دستگیر کنند.

حمله به خانه زنانحمله به خانه زنان توسط مردان خشن

سرهنگ اکبر نجفی، فرمانده انتظامی رفسنجان در این‌باره گفت: اعضای این باند در جریان بازجویی‌ها به ۵فقره سرقت با این شیوه اعتراف کردند و گفتند طلاهای مسروقه را به یک مالخر فروخته‌اند که مالخر نیز دستگیر شد و تحقیقات تکمیلی در این‌باره ادامه دارد.

همشهری

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس