جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

همسرکشی فجیع جلوی چشمان مردم در دزفول

تاریخ نشر :دوشنبه 28 مارس 2022 اشتراک:
همسرکشی فجیع در دزفول حوادث روز
در این مطلب ماجرای همسرکشی فجیع در دزفول را می بینید که مرد وحشی همسرش را جلوی جشم مردم به قتل رساند

متاسفانه آمار قتل های خانوادگی و ناموسی بسیار زیاد شده است و روزانه شاهد خبرهای دلخراشی از این دسته قتل ها هستیم. روز گذشته در خوزستان ویدئویی در شبکه های مجازی دست به دست می شد که در آن نشان می داد مردی در ملا عام زنش را کشته است. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای این همسرکشی فجیع در دزفول را برای شما قرار دهیم

همسرکشی فجیع در دزفول

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از دستگیری فردی که همسر خود را با سلاح گرم به قتل رسانده و فراری شده بود در پردیس خبر داد.

سرهنگ «بهزاد عبدیان» در تشریح جزئیات این خبر گفت: پیرو انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر قتل خانمی توسط همسرش در ملاء عام در شهر دزفول، استان خوزستان موضوع با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته و حضور احتمالی متهم فراری در شهرستان پردیس در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی خوزستان و پردیس قرار گرفت.

همسرکشی فجیع در دزفولجزئیات همسرکشی فجیع در دزفول

وی با اشاره به اینکه ماموران پلیس آگاهی پردیس با همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی استان خوزستان و پیگیری‌های لازم و دریافت نیابت قضایی، متهم را طی یک اقدام ضربتی و با هدایت اطلاعاتی در یکی از مناطق شهرستان پردیس (سعید آباد جاجرود) شناسایی و دستگیرکردند.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس ادامه داد: پرونده و متهم برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

همسرکشی فجیع در دزفولهمسرکشی فجیع در دزفول در ملا عام

سرهنگ عبدیان در پایان با تاکید بر اینکه مردم عزیز همواره باید آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببرند، خاطر نشان کرد: پلیس به صورت مستمر برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان آماده بوده و انتظار می‌رود شهروندان عزیز نیز ضمن همکاری مستمر با پلیس، در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ اطلاع دهند.

حادثه ۲۴

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس