جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

انفجار مواد محترقه در دست نوجوان ۱۶ ساله در پایتخت + تصاویر

تاریخ نشر :یکشنبه 25 فوریه 2024 اشتراک:
انفجار مواد محترقه در تهران حوادث روز
چهارشنبه سوری هنوز نیامده در تهران حادثه آفرید و پسر نوجوان 16 ساله ای در بزرگراه شهید محلاتی خیابان میثم در حال ساخت نارنجک دست‌ ساز با موادی نظیر اکلیل سرنج دچار حادثه شد و به شدت مصدوم شده و به بیمارستان منتقل شد.

در پی یک حادثه تلخ که به خاطر انفجار مواد محترقه در تهران روی داد پسر نوجوان ۱۶ ساله به شدت مصدوم شد و به بیمارستان منتقل شده است که در ادامه جزئیات این حادثه تلخ را در پرشین وی مشاهده می کنید.

انفجار مواد محترقه در تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مصدومیت یک نوجوان در حین ساخت مواد محترقه دست‌ ساز خبر داد.

سید جلال ملکی ، دراین‌باره گفت: وقوع یک مورد حادثه انفجار موادمحترقه در ساعت ۱۵:۰۷ بعد از ظهر امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌ نشانان ایستگاه ۲۴ را به محل حادثه واقع در بزرگراه شهید محلاتی، خیابان میثم اعزام کرد.

انفجار مواد محترقه در تهرانمصدومیت پسر نوجوان

حادثه تلخ برای نوجوان ۱۶ ساله

وی با بیان اینکه عوامل آتش‌نشانی ظرف مدت چهار دقیقه پس از اولین تماس با سامانه ۱۲۵ در محل حاضر شدند، گفت: آتش‌ نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که یک نوجوان حدودا ۱۶ ساله درحال ساخت نارنجک دست‌ساز با موادی نظیر اکلیل سرنج و … در حیاط یک ساختمان مسکونی بوده که ناگهان این مواد در دستانش منفجر شده است.

قربانی انفجار مواد محترقه در تهران

سخنگوی سازمان آتش‌ نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان این که این نوجوان از ناحیه دست‌ ها، پا و چشم‌ ها دچار آسیب‌ دیدگی شده بود، گفت: آتش نشانان هنگام حضور در محل با توجه به وجود مواد منفجره، اقدام به ایمن‌ سازی محل کرده و این نوجوان را که دچار آسیب دیدگی شده بود، برای انتقال به مراکز درمانی در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

انفجار مواد محترقه در تهرانانتقال مصدوم به بیمارستان

ملکی ادامه داد: این فرد از نواحی دست، زانو و چشم دچار مصدومیت شد که تحویل عوامل اورژانس شد و به مراکز درمانی منتقل شد.

به گفته ملکی، آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۱۵:۲۶ به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشته اند.

ایسنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس