یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

خفه کردن شوهر با دو دست زنانه / برملاشدن راز با پسربچه ۹ ساله

تاریخ نشر :شنبه 18 نوامبر 2023 اشتراک:
خفه کردن شوهر جوان حوادث روز
زن جوانی که به خاطر اختلافات خانوادگی و دخالت های خواهر شوهرش همسرش را خفه کرده بود محاکمه می شود و خانواده این زن جوان در پاکدشت برای عروسشان تقاضای قصاص کرده اند و این در حالی است که وی دو فرزند دارد.

بعد از درگیری زن و شوهر جوانی در پاکدشت و دخالت های خواهر شوهر زن جوان درگیری خانوادگی به جنایتی شوم تبدیل شد و زنی با دست زنانه اش باعث مرگ همسرش شد. در ادامه جزئیات خفه کردن شوهر جوان را در پرشین وی مشاهده کنید.

خفه کردن شوهر جوان

زن جوانی همسرش را به بیمارستان برد و گفت سکته کرده اما پزشکان آثار خفگی را در او مشاهده و پلیس را خبر کردند.

۶ شهریورماه امسال زن جوانی پیکر نیمه‌ جان همسر ۳۹ ساله‌اش به نام مهران را به بیمارستانی در پاکدشت منتقل کرد و مدعی شد وی دچار سکته قلبی شده است. پزشکان بلافاصله برای نجات او دست به کار شدند اما مهران تسلیم مرگ شد.

پزشکان پس از مرگ مرد جوان با مشاهده آثار فشار بر گردن و خفگی احتمال دادند به قتل رسیده باشد، بنابراین پلیس را در جریان قرار دادند.

پس از آن مأموران پلیس با دستور قضایی جسد را به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات خود را برای رسیدن به حقیقت آغاز کردند. در نخستین گام به تحقیق از نیما پسر ۹ ساله مهران پرداختند.

همسرکشی زنی به خاطر اختلافات خانوادگی

وی به مأموران گفت: پدر و مادرم همیشه با هم دعوا داشتند. دیشب پدر و مادرم مثل همیشه با هم دعوا می‌کردند که عمه‌ام به خانه‌مان آمد و حرف‌ هایی زد و رفت. پس از آن درگیری پدر و مادرم بیشتر شد و کارشان به زد و خورد کشید.

خفه کردن شوهر جواندستگیری زن جوان

من و برادر کوچکم از ترس‌مان به اتاق رفتیم و در را بستیم تا اینکه چند دقیقه بعد مادرم جیغ بلندی کشید و من بیرون آمدم و دیدم پدرم روی زمین افتاده است و حرکت نمی‌کند. بعد مادرم با کمک همسایه‌ها پدرم را به بیمارستان رساند.

پس از اظهارات نیما، میترا تحت بازجویی قرار گرفت و به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: ۱۰ سال قبل با مهران ازدواج کردم و از همان سال‌های اول با هم دعوا و اختلاف داشتیم و درگیری ما به خاطر دخالت‌ های خواهرشوهرم بیشتر می‌ شد.

خفه کردن شوهر جوان در خانه اش

شب حادثه شوهرم می‌خواست مرا بکشد که به سختی خودم را نجات دادم و گلویش را فشار دادم که به یکباره متوجه شدم دیگر مقاومتی نمی‌ کند.

وی ادامه داد: همان موقع او را رها کردم و دیدم روی زمین افتاد. اول فکر کردم سکته قلبی کرده و بلافاصله با جیغ و داد از همسایه‌ ها کمک خواستم و او را به بیمارستان رساندم اما پزشکان اعلام کردند در اثر خفگی جان باخته است. باور کنید قصد کشتن همسرم را نداشتم.

در ادامه وی به بازسازی صحنه جرم پرداخت و با تکمیل تحقیقات پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا بزودی محاکمه شود.

این در حالی است که اولیای‌ دم برای او درخواست حکم قصاص کرده‌ اند.

روزنامه ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده