غافلگیری دختر ۱۸ ساله تنها در نزدیکی خانه مجردی پسر ۲۵ ساله

تاریخ نشر :شنبه 30 آوریل 2022
غافلگیری دختر ۱۸ ساله تنها در نزدیکی خانه مجردی پسر ۲۵ ساله حوادث روز
در این مطلب ماجرای دختر 18ساله ای را می بینید که در نزدیکی خانه مجردی پسر جوان شیاد توسط نیروهای پلیس غافلگیر شد و نجات پیدا کرد

دختر جوان ۱۸ساله که زندگی سختی را پشت سر گذاشته بود و فرزند طلاق بود اسیر دام شیطانی یک پسر جوان شد و فریب حرف های عاشقانه او را خورد. در روزی که او قصد رفتن به خانه مجردی پسر جوان را داشت به طور اتفاقی توسط ماموران پلیس متوقف شد. در پرشین وی ماجرای این اتفاق را ببینید

نجات دختر در نزدیکی خانه مجردی پسر جوان

دختر ۱۸ ساله که در فقر بود از خانه فرار کرد تا به خانه پسر عاشق پیشه برود اما در یک قدمی خانه جوان هوسران بازداشت شد.

دختر ۱۸ ساله که توسط ماموران انتظامی به کلانتری هدایت شده بود با بیان این که قصد رفتن به خانه مجردی یک جوان ۲۵ ساله را داشته است، درباره سرگذشت خود به کارشناس اجتماعی کلانتری امام رضا (ع) مشهد گفت: چهارمین فرزند یک خانواده شش نفره هستم و سه برادر بزرگ تر از خودم دارم که ازدواج کرده اند و به دنبال سرنوشت خودشان رفته اند.

تباهی دختر جوان پس از طلاق پدر و مادر

۳ سال بیشتر نداشتم که سرنوشتم در مسیر تباهی رقم خورد چرا که پدر ومادرم از یکدیگر طلاق گرفتند و من از مهر و عاطفه پدری محروم شدم. پدرم به مواد مخدر اعتیاد داشت و نمی توانست هزینه های زندگی را تامین کند .

در این شرایط مادرم سرپرستی مرا به عهده گرفت و مجبور شد در خانه های مردم کار کند تا زندگی مرا سروسامان بدهد این درحالی بود که برادرانم نیز کارگر ساده بودند و نمی توانستند به مادرم کمک کنند به همین دلیل من از همان دوران کودکی طعم فقر را چشیدم و هیچ وقت به خواسته ها و آرزوهایم نرسیدم.

خانه مجردی پسر جواننجات از خانه مجردی پسر جوان

سرنوشت تلخ دوستی در فضای مجازی

وقتی به سن نوجوانی رسیدم قصد داشتم بیرون از منزل کار کنم اما مادرم هیچ گاه این اجازه را به من نداد تا این که حدود ۶ ماه قبل در یکی از شبکه های اجتماعی فضای مجازی با پسر جوانی آشنا شدم که مدعی بود عاشقم شده است.

«جلال» با جملات عاشقانه و پیامک هایی که برایم ارسال می کرد از عشق و علاقه بی حد و حصرش سخن می گفت و آن قدر از زیبایی ها و اخلاق و رفتار مودبانه من تعریف و تمجید می کرد که من هم به او دل بستم.«جلال» که خود را جوانی بازاری و پولدار معرفی می کرد به من قول داد نه تنها خوشبختم می کند بلکه مادرم را نیز مورد حمایت مالی قرار می دهد.

این گونه بود که احساس کردم همای سعادت بر شانه ام نشسته است و پس از ازدواج با آن جوان ۲۵ ساله رنگ خوشبختی را خواهم دید. در این شرایط جلال خیلی اصرار می کرد برای دیدار حضوری و گفت وگو درباره آینده به منزل مجردی او بروم.

خانه مجردی پسر جواندختر ۱۸ساله در خانه مجردی پسر جوان

بازداشت دختر جوان در محل قرار

من هم بدون تامل سوار بر اتوبوس شدم و از یکی از شهرک های حاشیه شهر به سمت میدان بسیج آمدم و در محل قرار منتظر جلال بودم که مورد ظن نیروهای گشت کلانتری قرار گرفتم.

در پی ادعاهای این دختر جوان بلافاصله مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری با راهنمایی سرهنگ شریفی ( رئیس کلانتری امام رضا (ع)) با جوان ۲۵ ساله تماس گرفت اما او وقتی متوجه شد که دختر ۱۸ ساله در حمایت نیروهای انتظامی قرار دارد هرگونه ارتباط با «فرانک» را انکار کرد و مدعی شد به هیچ وجه قصد ازدواج با دختری را ندارد که معلوم نیست با چند نفر دیگر در فضاهای مجازی ارتباط دارد و …

شایان ذکر است دختر جوان که تازه فهمیده بود با حضور به موقع پلیس از چنگ یک جوان هوسران نجات یافته است با چشمانی اشکبار به قدردانی از نیروهای گشت پرداخت و دقایقی بعد در حالی که مادرش با نگرانی وارد کلانتری شده بود او را در آغوش گرفت.

منبع: رکنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین ویرپورتاژ آگهی
ترور یکی از مدافعان حرم در خیابان مجاهدین اسلام تهران ترور یکی از مدافعان حرم در خیابان مجاهدین اسلام تهران

در این مطلب جزئیات ترور مدافع حرم شهید صیاد خدایی را مشاهده می کنید. این ترور عصر دیروز در خیابان مجاهدین اسلام تهران صورت گرفت

آزار چهار پسر به نازنین دختر نوجوان ۱۵ ساله در انبار گاز شهری
جزئیات مرگ دلخراش کودک ۵ ساله در یکی از بیمارستان‌های تهران
اعترافات غم انگیز پسر جوانی که دختر ۳ساله را خفه کرد
انتقام از دختر مورد علاقه پولدار بعد از شنیدن پاسخ منفی در خواستگاری
گفتگو با خوش شانس ترین نجات یافته در گروگانگیری ایلام
قتل مرد غریبه کرجی در راه پله , مقتول با همسر قاتل چه رابطه ای داشت؟
مرد ۴۰ ساله که بهاره ۳۵ ساله را کشت و جسدش را مثله کرد
خودکشی مرد ۴۰ ساله پس از کشتن ۴ عضو خانواده‌اش
فرار زن جوان وقتی مچ شوهرش را با زن جوان در خانه گرفت
قتل دختر ۳ ساله توسط پسر همسایه به خاطر افکار شیطانی
چاقوکشی داماد شکاک ۲۲ ساله برای همسرش در خانه پدر زن
خودکشی زن جوان بعد از پرت کردن دختر ۵ساله اش از طبقه چهارم
ماجرای عجیب دختری دانشجو که خود را از خودرو در خیابان پردیس به بیرون پرتاب کرد
یک حادثه عجیب دختر تهرانی هنگام سورپرایز کرد‌‌ن نامزد‌‌ش کشته شد!
عروس ۳۸ ساله کرجی به دست برادر شوهر تیرباران شد!
کری خوانی در اینستاگرام منجر به قتل دانش‌آموز ۱۵ ساله با ضربات آجر شد
مرگ تلخ خانم دکتر در حادثه سقوط اتوبوس گردشگران اصفهانی
ماجرای قتل دختر جوان بخاطر صحبت با پسر همسایه
راز جسد بدون سر، دست و پا با گل آویشن فاش کرد