یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

خودکشی سارق جوان کرجی مسلح حین دستگیری پلیس

تاریخ نشر :سه‌شنبه 28 مارس 2023 اشتراک:
خودکشی سارق حوادث روز
در این مطلب ماجرای خودکشی سارق جوان کرجی را مشاهده می کنید که هنگام دستگیری توسط پلیس البرز و ناچار دیدن خودش با سلاح جنگی اقدام به خودکشی کرد

روز گذشته در پی تعقیب و گریز پلیس با چند سارق کرجی یکی از این سارقان اقدام به خودکشی کرد. پلیس که به یک خودرو مزدا مشکوک شده بود آن را تعقیب کرد. یکی از سارقان هنگامی که توسط پلیس احاطه شدند با سلاح جنگی اقدام به خودکشی کرد. در پرشین وی ماجرای خودکشی سارق را می بینید

خودکشی سارق جوان

جانشین فرمانده انتظامی البرز گفت: یک سارق مسلح در حین دستگیری در شهرستان اشتهارد در این استان به وسیله سلاح جنگی اقدام به خودکشی کرد.

سرهنگ محمد نادربیگی اظهارکرد: ساعتی قبل در پی رصد پلیس مبنی بر تردد یک دستگاه خودروی مزدا سرقتی در محور ماهدشت- اشتهارد، بلافاصله عوامل انتظامی شهرستان اشتهارد برای دستگیری سارقان وارد عمل شدند.

خودکشی سارقخودکشی

وی افزود: ماموران پس از شناسایی خودرو اقدام به تعقیب و مراقبت آن کردند که سارقان بدون توجه به دستور ایست پلیس اقدام به فرار کرده و با انجام اقدامات مخاطره آمیز و شلیک به سمت ماموران نظم و امنیت عمومی را مختل کردند. در ادامه ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح چند تیر هوایی را شلیک و خود را متوقف کردند.

خودکشی سارق هنگام دستگیری

نادربیگی اضافه کرد: در ادامه متهمان پس از توقف خودرو به صورت پیاده اقدام به فرار کردند که مأموران با انجام اقدامات پلیسی اقدام آنان را خنثی و قصد دستگیریشان را داشتند که در این حین یکی از سارقان به وسیله سلاح جنگی اقدام به خودکشی کرد.

خودکشی سارقخودکشی سارق جوان

وی خاطرنشان کرد: متهم دوم راکب خودرو سرقتی دستگیر و در بازرسی بدنی از وی و سارقی که اقدام به خودکشی کرده بود، یک قبضه سلاح جنگی و تعداد قابل توجهی اسکناس تقلبی کشف شد.

وی یادآورشد: با هماهنگی مقام قضائی خودرو سرقتی توقیف شد و تحقیقات در این زمینه آغاز شده و نتایج تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

فرارو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس