یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

لحظه خودکشی عجیب و غریب یک نفر که موجب مرگ دیگری نیز شد ۱۸+

تاریخ نشر :سه‌شنبه 01 فوریه 2022 اشتراک:
خودکشی عجیب و غریب حوادث روز
در این ویدئو لحظه خودکشی عجیب و غریب یک فرد را می بینید که منجر به مرگ فرد دیگری شد

خودکشی یکی از راه های پایان دادن به زندگی به صورت خودخواسته است که روش های مختلفی دارد. پریدن از ارتفاع زیاد و مصرف قرص یکی از متداول ترین راه های خودکشی است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن  لحظه خودکشی عجیب و غریب یک فرد را می بینید که فرد دیگری را نیز کشت.

لحظه خودکشی عجیب و غریب

ویدیویی وحشتناک از لحظه خودکشی فردی که موجب مرگ دیگری نیز شد را ببینید. در این ویدئو لحظه خودکشی عجیب و غریب یک مرد را می بینید

ویدئویی از لحظه خودکشی عجیب یک فرد

درباره آمار خودکشی در ایران بیشتر بدانید

سالانه ۱۰۰ هزار نفر در کشور اقدام به خودکشی می‌کنند. این آخرین آماری است که رستم تقی وندی، معاون وزیر کشور از میزان خودکشی‌های در ایران داده است.خودکشی محمد ۱۱ ساله بوشهری، سازناز ۱۳ ساله در دیشموک و آناهیتای ۱۸ ساله در یاسوج گرفته تا خودکشی حاجیان، کارگر پارس جنوبی در عسلویه؛ اینها تنها بخشی از خودکشی‌های اخیر است که رسانه‌ای شده.

برخی به روانپزشکان مراجعه می‌کنند. شاید در روند درمان از تصمیم به خودکشی منصرف شوند، شاید هم نه. برخی کارشان به بیمارستان روانی می‌کشد و مدتی باید آنجا تحت درمان باشند. اما برخی نه دسترسی به روانپزشک دارند، نه آگاهی از چگونگی مواجهه با موقعیت بحرانی.

خودکشی عجیب و غریبخودکشی

دلایل خودکشی

به بهانه خودکشی عجیب و غریب یک مرد درباره این معضل بیشتر صحبت می کنیم.مریم معصومی، روانپزشک و دبیر کمیته پیشگیری از خودکشی انجمن علمی روانپزشکان ایران می‌گوید: «بحث خودکشی پیچیده‌ است و حتما بیش از یک علت می‌توان برای آن در نظر گرفت. تعامل بین عوامل زیستی، روانی، اجتماعی به عنوان عامل خطر یا محافظت‌کننده مطرح شده است. به علاوه نرخ بیکاری و فقر، سن، جنس، مصرف مواد و الکل، بیماری‌های روانپزشکی درمان نشده، میزان دسترسی به روش‌های مهلک خودکشی و ناامنی محیط از عوامل تاثیرگزار هستند.»

خودکشی عجیب و غریبآمار خودکشی

او می‌گوید: «خودکشی یکی از آسیب‌های اجتماعی است که شرایط اقتصادی و اجتماعی به شدت روی آن مؤثر است. به عنوان مثال، زمانی که شاخص توسعه انسانی پایین‌تر است، میزان خودکشی افزایش پیدا می‌کند.»

روند صعودی خودکشی در ایران

آمار خودکشی در ایران روندی افزایشی دارد. تقی وندی هم در این مورد هشدار داده است که اگر این سیر صعودی مدیریت نشود در آینده نه چندان دور در رده کشورهایی قرار خواهیم گرفت که میزان خودکشی در آن نگران کننده است.

خبر فوری و تجارت نیوز

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس