پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

خودکشی زن جوان بعد از پرت کردن دختر ۵ساله اش از طبقه چهارم

تاریخ نشر :شنبه 14 مه 2022 اشتراک:
خودکشی مادر و دختر 5ساله حوادث روز
در این مطلب ماجرای خودکشی مادر و دختر 5ساله کرجی را مشاهده میکنید که زن جوان بعد از پرت کردن دخترش از ساختمون خودش را نیز کشت

متاسفانه آمار خودکشی روز به روز در حال بالا رفتن است . امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای خودکشی مادر و دختر ۵ساله را برای شما قرار دهیم که مادر جوان به علت بیماری روانی دخترش را از ساختمون پرت کرد و سپس خودش را کشت

خودکشی مادر و دختر ۵ساله

زن جوان بعد از پرت کردن دختر۵ساله اش از طبقه چهارم، خودش را هم کشت

ساعت دو بامداد هجدهم اردیبهشت خبر مرگ دختری خردسال و مادرش در یکی از محله‌های حصارک کرج تیمی از کارآگاهان جنایی را به محل حادثه کشاند.

ساکنان ساختمان که موضوع را به پلیس خبر داده بودند به کارآگاهان گفتند: با صدای گریه و فریاد دخترک همسایه از خواب پریدیم و وقتی از پنجره به بیرون نگاه کردیم ناگهان صحنه‌ای دیدیم که شوکه شدیم، دختر ۵ساله در محوطه پایین ساختمان افتاده و ناگهان مادرش نیز خودش را از پنجره به پایین پرت کرد.

خودکشی مادر و دختر 5سالهماجرای خودکشی مادر و دختر ۵ساله

شوهر زن جوان که در محل حضور داشت درحالی که شوک زده شده بود به کارآگاهان گفت: چند وقتی بود که من و همسرم با هم اختلاف داشتیم،همسرم زن مهربانی بود اما به خاطر سابقه بیماری روانی که داشت تاکنون سه بار اقدام به خودکشی کرده بود، اما من این موضوع را با کسی در میان نگذاشتم، قبل از این حادثه نیز چند وقتی باهم درگیری داشتیم.

حادثه خودکشی زن جوان

شب حادثه با پا درمیانی یکی از بزرگان فامیل باهم آشتی کردیم حدود ساعت ۲ شب وقتی فامیلمان خیالش راحت شد که ما آشتی کرده‌ایم می‌خواست برود اما چون ماشین نداشتند من گفتم شما را می‌رسانم، بعد هم آنها را با خودروام به خانه‌شان رساندم اما وقتی برگشتم با جسد خونین دختر و همسرم روی زمین مقابل ساختمان روبه‌رو شدم.

خودکشی مادر و دختر 5سالهخودکشی مادر و دختر ۵ساله کرجی

به‌دنبال اظهارات مرد جوان که ۳۲سال داشت پرونده برای بررسی‌های بیشتر در اختیار تیم جنایی قرار گرفت و با بررسی صحنه مرگ مادر و دختر تحقیقات آغاز شد.

اگرچه تشخیص کارآگاهان جنایی حاکی از مرگ خودخواسته زن جوان است اما خانواده این زن ۲۷ساله برخلاف اظهارات کارآگاهان مدعی هستند که دخترشان به قتل رسیده است، بنابراین تحقیقات بیشتر پلیس برای رازگشایی از این پرونده کماکان ادامه دارد و جسد برای تعیین علت دقیق این حادثه به پزشکی قانونی سپرده شد.

خبرآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس