جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

اولین گفتگو با زن سنگدلی که با خوراندن مشروب بچه ای را کشت

تاریخ نشر :دوشنبه 04 سپتامبر 2023 اشتراک:
خوراندن مشروب به کودک حوادث روز
بعد از اعلام مرگ مشکوک دختر بچه 4 ساله ای در تهران مشخص شد این کودک با خوراندن مشروبات الکی به وی جانش را از دست داده و خانواده اش نیز اعلام کرده اند که او سابقه بیماری قلبی داشته و این پرونده در حال بررسی می باشد.

زن جوان قصد داشته به مسافرت برود و به همین خاطر دختربچه بیمار خود را نزد یکی از اقوامش تنها می گذارد و زن آشنا نیز با قاطی کردن عرق کاسنی و مشروب و دادن آن به دختربچه باعث مرگ وی می شود. در ادامه جزئیات خوراندن مشروب به کودک را در پرشین وی مشاهده کنید.

خوراندن مشروب به کودک

بچه چون مشکل قلبی داشت خیلی بی‌حال بود به خاطر همین مقداری مشروب الکی را با عرق کاسنی ترکیب کردم و …

ظهر امروز یکشنبه دوازدهم شهریور ماه، رسیدگی به پرونده مرگ مشکوک یک دختر ۴ ساله براثر خوراندن مشروبات الکلی در تهران در دستور کار قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، قرار گرفت.

بررسی‌های اولیه نیز نشان‌ می‌ داد، متوفی که بیماری زمینه‌ ای قلبی داشته به دلیل مسمومیت توسط خانواده‌ اش به یک بیمارستان منتقل شده است؛ بدین ترتیب مادر متوفی هدف تحقیق قرار گرفت و گفت: من قصد داشتم تا به یک مسافرت بروم در این میان به دلیل بیماری قلبی دخترم که مادرزادی بود او را به خانه یکی از اقوام نزدیک به نام شهره بردم تا از فرزندم نگهداری کند.

وی ادامه داد: پس از اینکه از سفر بازگشتم، دخترم را روی تخت بیمارستان مشاهده کردم؛ وقتی دلیل این موضوع را ازش پرسیدم دخترم مدعی شد شهره به او دارویی تلخ داده تا بیماری قلبی‌ اش خوب شود؛ چند ساعت بعد نیز فرزندم دچار تشنج مجدد شد و فوت کرد.

خوراندن مشروب به کودکدستگیری زن متهم به قتل دختربچه

با توجه به حساسیت موضوع متهم خیلی زود با دستور قضایی توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی بازداشت شد؛ بررسی‌ ها همچنان ادامه داشت تا اینکه متهم برای تحقیقات به شعبه چهارم منتقل شد و هنگامی که مقابل بازپرس جنایی قرار گرفت به جرم خود اعتراف کرد.

گفت‌وگو با متهم به قتل دختربچه

چند سال داری؟

۲۰ سال

اعتیاد داری؟

نه حتی سیگار هم نمی‌کشم.

چه تحصیلاتی داری؟

دیپلم

مشروب را از کجا آوردی؟

برای همسرم بود که در یخچال نگهداری می‌کرد.

فرزند داری؟

بله یک دختر یک ساله دارم.

چرا به کودک ۴ ساله مشروب دادی؟

قصد آسیب زدن به کودک را نداشتم؛ فقط میخواستم که حالش بهتر شود.

وقتی متوجه شدی که کودک فوت کرده است چه واکنشی داشتی؟

خیلی نارحت شدم؛ علاقه زیادی به او داشتم.

چه شد که قبول کردی کودک را نگهداری کنی؟

مادرش قصد داشت تا برای انجام کار شخصی به مسافرت برود؛ به دلیل اینکه با او فامیل هستم و آنها در خانه ما در تهران زندگی می‌کنند قبول کردم که کودک را نگهداری کنم.

خوراندن مشروب به کودک در تهران

از روز حادثه بگو؟

کودک چون مشکل قلبی داشت خیلی بی‌حال بود به خاطر همین مقداری مشروب الکی را با عرق کاسنی ترکیب کردم؛ او چند ساعت پس از نوشیدن مشروب حالش بد شد و تشنج کرد.

چند روز در بیمارستان بود؟

چند هفته‌ای در بیمارستان بستری بود البته در گذشته نیز بخاطر بیماری قلبی‌اش سابقه بستری شدن در بیمارستان را داشت که گاهی اوقات من به عنوان همراه در کنارش می‌ماندم.

پشیمانی؟

بله خیلی، من قصد آسیب زدن به کودک را نداشتم؛ او مانند فرزند خودم بود، بی احتیاطی کردم.

با دستور قاضی وحید ناصری از شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده