جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات دسیسه شوم زن جوان برای آدم‌ ربایی همسرش در تهران

تاریخ نشر :دوشنبه 03 جولای 2023 اشتراک:
آدم‌ ربایی در تهران حوادث روز
زن جوان تهرانی که به‌ دلیل اختلافات شخصی و مالی همسرش به نظر می رسد همسرش را ربوده و او را مورد ضرب و جرح قرار داده دستگیر شده تا مشخص شود چه کسی این مرد را که معتاد نیز بوده به این وضعیت دچار کرده است.

در یکی از اتوبان های پایتخت مردی بی هوش پیدا شده که تا سر حد مرگ کتک خورده است و مشخص شده همسرش نقشه ربودن وی را کشیده و او را مورد ضرب و جرح قرار داده است. در ادامه جزئیات هولناک آدم‌ ربایی در تهران را در پرشین وی می خوانید.

آدم‌ ربایی در تهران

زن جوانی که به‌ دلیل اختلافات شخصی و مالی همسرش را ربوده بود، بازداشت شد.

تیرماه سال جاری، مرد جوانی به شعبه هفتم دادسرای امور جنایی مراجعه کرد و هنگامی که مقابل قاضی غلامحسین صادق‌ زاده قرار گرفت، گفت: چند هفته قبل به‌ همراه همسرم مشغول رانندگی در یکی از اتوبان‌ های تهران بودم که ناگهان بی‌ هوش شدم!

چند روز بعد هنگامی که به هوش آمدم پی بردم تا سرحد مرگ هدف ضرب‌ و جرح قرار گرفتم و برخی از استخوان‌ های بدنم شکسته شده است؛ در این میان به همسرم که با او مشکلات شخصی و مالی دارم مشکوک هستم!

پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده، تحقیقات ابتدایی با دستور قاضی جنایی آغاز شد و در ابتدا مشخص شد اختلاف مرد جوان و همسرش روز قبل از این حادثه به‌ خاطر یک ملک تشدید شده است که همین سرنخ کافی بود تا زن جوان هدف تحقیقات قرار بگیرد.

آدم‌ ربایی در تهرانآدم‌ ربایی در تهران

دسیسه هولناک زنی برای همسرش

زن جوان در تحقیقات ابتدایی با اظهارات ضد و نقیضی که به زبان آورد منکر هر گونه اعمال مجرمانه بود و مدعی شد روز حادثه کنار همسرش که به مواد مخدر اعتیاد دارد، نبوده است اما اقدامات فنی و مخابراتی نشان‌ می‌ داد زن جوان همراه همسرش داخل خودرو حضور داشته است.

بررسی‌ های تخصصی نشان می‌ داد، زن جوان قبل از حرکت به‌ سمت مقصد مورد نظر یک نوشیدنی خواب‌ آور داخل خانه درست کرده و در ماشین این نوشیدنی مسموم را به همسرش که مشغول رانندگی بوده، خورانده است.

سرانجام آدم‌ ربایی در تهران

تحقیقات بیشتر حکایت از آن داشت، زن جوان پس از اینکه متوجه شده است همسرش داخل خودرو بی‌ هوش شده است ابتدا وی را ربوده و سپس اقدام به ضرب‌ و جرح مرگبار کرده است؛ قاضی جنایی در گام بعدی به مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی دستور داد به صحنه جرم مراجعه کنند تا با بازبینی دوربین‌ های مداربسته درباره این حادثه تحقیق کنند.

تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط قاضی غلامحسین صادق‌ زاده؛ بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی، ادامه دارد هم چنین متهم نیز برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و شناسایی همدستان احتمالی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس