جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

کشته شدن زنی در درگیری دو جوان که در آشپزخانه اش مشغول آشپزی بود

تاریخ نشر :دوشنبه 04 آوریل 2022 اشتراک:
کشته شدن زنی در آشپزخانه حوادث روز
در این مطلب ماجرای کشته شدن زنی در آشپزخانه خانه اش را مشاهده می کنید که در حال آشپزی بود و مورد اصابت گلوله قرار گفت

چند شب پیش وقوع حادثه ای عجیب و مرگبار در یاسوج سروصدای زیادی به پا کرد. در این درگیری مسلحانه خیابانی که چند جوان با هم زد و خورد کردند در اتفاقی عجیب با شلیک یک گلوله از اسلحه یکی از اشرار زن بی گناه که در منزلش مشغول آشپزی بود مورد اصابت گلوله قرار گرفت و درگذشت. در ادامه در پرشین وی می خواهیم درباره کشته شدن زنی در آشپزخانه صحبت کنیم.

کشته شدن زنی در آشپزخانه خانه اش

به دنبال درگیری چند نفر در خیابانی نزدیک بیمارستان شهید جلیل یاسوج، زن ۳۰ ساله ای که درون آشپزخانه خانه خود مشغول آشپزی بود کُشته شد.

در تعطیلات نوروزی امسال، متاسفانه در یک درگیری مسلحانه، زن خانه داری که در آشپزخانه منزل مسکونی خود در حال تهیه غذا برای خانواده بود مورد اصابت گلوله های مسلحانه یکی از طرفین دعوا قرار گرفت.

کشته شدن زنی در آشپزخانهکشته شدن زنی در آشپزخانه خانه اش

بنا به گفته شاهدان عینی، دعوای مسلحانه بین جوانانی در حوالی بیمارستان شهیدجلیل یاسوج رخ داد که یکی از گلوله ها به منزل مسکونی در همان حوالی برخورد و باعث مصدومیت شدید خانم خانه دار در آشپزخانه خانه‌اش شد.

این خانم خانه دار پس از چند روز مقاومت، متاسفانه به دلیل شدت جراحات ناشی از اصابت تیری که به نزدیکی نخاعش رسیده بود، روز شب گذشته جان سپرد.

ماجرای درگیری مسلحانه در یاسوج

هنوز اطلاعات کاملی از این اتفاق از سوی مسئولان مربوطه گزارش نشده اگرچه گفته می شود تعدادی از شرکت کنندگان در این نزاع مسلحانه اکنون در اختیار نیروی انتظامی بوده و برخی فراری هستند.

کشته شدن زنی در آشپزخانهکشته شدن زنی در آشپزخانه با گلوله

شدت این گلوله به حدی بوده است که به گفته خانواده وی به فک این خانم منتقل شده است و پس از چندین روز بستری شدن در بیمارستان به علت شدت جراحت از دنیا رفت.

سرهنگ بالش زر رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی متهمان این حادثه خبر داد و گفت: در این زمینه ۲ عامل درگیری دستگیر شده‌اند، ولی مظنون اصلی همچنان فراری است.

خبرانلاین و خبرگزاری صداوسیما

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس