پنج شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

مرد جوان در قتل همسرش گناهکار شناخته شد

تاریخ نشر :چهارشنبه 07 ژوئن 2023 اشتراک:
مرد جوان قاتل حوادث روز
در این مطلب ماجرای گناهکار شدن مرد جوان قاتل را مشاهده می کنید که همسرش را کشته بود ولی ادعاهای ضد و نقیض زیادی انجام داد و دخترش را به عنوان قاتل معرفی کرد

حدود دو سال پیش مرگ مشکوک یک زن جوان در محله ای در تهران تحقیقات پلیس را آغاز کرد. در ابتدا از همسر مقتول بازجویی انجام شد که مرد جوان ادعاهای مختلفی مطرح کرد ولی پس از تحقیقات فراوان مشخص شد که خود او قاتل بوده است

مرد جوان قاتل

متهم همسرکشی را انکار می‌کند با این وجود کیفرخواست علیه او صادر شد.

مردی که متهم است همسرش را به قتل رسانده با وجود انکارهایش از سوی بازپرس جنایی تهران گناهکار شناخته و کیفرخواست علیه او صادر شد تا پای میز محاکمه برود.رسیدگی به این پرونده از دی سال ۱۴۰۰ با مرگ مشکوک زنی جوان آغاز شد و کارآگاهان جنایی پایتخت در نخستین گام به پرس‌وجو از شوهر متوفی پرداختند.

مرد جوان قاتلادعاهای مرد جوان قاتل

این مرد با ابراز بی‌اطلاعی از علت مرگ همسرش گفت: زنم مشکل اعصاب داشت و گاهی قرص مصرف می‌کرد. شاید او شب حادثه نیز قرص خورده و به همین دلیل فوت شده است. زمانی که این اتفاق افتاد من خواب بودم و صبح وقتی بیدار شدم دیدم زنم فوت شده است.

ادعاهای ضد و نقیض قاتل

باوجود ادعاهای مرد جوان جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل و مشخص شد این زن بر اثر فشار بر عناصر حیاتی گردن به قتل رسیده است. به همین دلیل شوهر او بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت و این بار دخترش را به عنوان قاتل معرفی کرد.

مرد جوان قاتلدستگیری مرد جوان قاتل

این مرد گفت: دختر و همسرم با هم اختلافات زیادی داشاتند و مرتب با هم دعوا می‌کردند. احتمالا دخترم مادرش را در جریان یک درگیری به قتل رسانده است.

این ادعای متهم توسط پلیس رد شد زیرا تحقیقات ثابت کرد فرزند مقتول شب حادثه در اتاق دیگری خوابیده بود و فقط شوهرش کنارش حضور داشت. به این ترتیب تمام مدارک و سرنخ‌ها جمع‌آوری شد تا اینکه بالاخره بازپرس جنایی این مرد را گناهکار تشخیص داد و برایش کیفرخواست صادر کرد.

اعتمادآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس