دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

مردی که با چکش همسرش را کشته بود با عذاب وجدان خودش را معرفی کرد

تاریخ نشر :شنبه 26 نوامبر 2022 اشتراک:
مردی که همسرش را کشت حوادث روز
در این مطلب اعترافات مردی که همسرش را کشت مشاهده می کنید که با چکش به طرز فجیعی همسرش را به قتل رسانده بود

هفته گذشته مردی به اداره پلیس مراجعه کرد و به انجام یک فقره قتل اعتراف کرد. این مرد جوان در اعترافاتش از قتل همسرش خبر داد که به خاطر اختلاف خانوادگی با چکش او را کشته بود. در ادامه در پرشین وی می خواهیم اعترافات مردی که همسرش را کشت را ببینیم

مردی که همسرش را کشت

مردی پس از قتل همسرش دچار عذاب وجدان شد و خودش را معرفی کرد.

ساعت ۱۱:۱۲ دیروز چهارشنبه مردی میانسال قدم در کانکس پلیس در حوالی یافت‌آباد گذاشت و گفت در درگیری جان همسرش را گرفته است. وی توضیح داد: سال‌هاست که با همسرم اختلاف دارم.

مردی که همسرش را کشتمردی که با چکش همسرش را کشت

وی ادامه داد: صبح روز حادثه نیز طبق معمول بر سر مسائل خانوادگی باهم بحثمان شد. دعوا که بالا گرفت ناخواسته به سمت چکشی که داخل خانه بود رفتم و با آن چند ضربه به همسرم زدم. او ادامه داد:زمان قتل از خود بی‌خود شده و کنترلم را از دست دادم اما وقتی به‌خودم آمدم و دیدم جان همسرم را گرفته‌ام به‌شدت پشیمان شدم.

اعترافات متهم به قتل همسر

او بی‌جان روی زمین افتاده بود و من به‌دلیل عذاب وجدانی که دچارش شده بودم تصمیم گرفتم راهی اداره پلیس شوم و خودم را معرفی کنم. خیلی پشیمانم و اگر زمان به عقب باز می‌گشت خودم را کنترل می‌کردم تا دست به چنین اشتباه بزرگی نمی‌زدم.

صحبت های مردی که همسرش را کشتمردی که همسرش را کشت

پس از اقرار این مرد میانسال، ماجرای این جنایت به قاضی ساسان غلامی، بازپرس جنایی تهران گزارش شد و او به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند. تیم جنایی پس از حضور در محل با جسد زنی ۵۲ساله مواجه شد که به دستور بازپرس جسد وی به پزشکی قانونی انتقال یافت و مرد میانسال نیز برای ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.

روزنامه همشهری آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس