یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

عشق خونین سرنوشت پسر جوان عاشق پیشه را سیاه کرد

تاریخ نشر :شنبه 26 نوامبر 2022 اشتراک:
عشق خونین حوادث روز
در این مطلب ماجرای یک عشق خونین را مشاهده می کنید که پسر جوان چوپان به خاطر دختر مورد علاقه اش دست به یک قتل زد

حدود ۸سال پیش در پی یک درگیری در منطقه ای از تهران مردی میانسال چاقو خورده است. این مرد پس از چند هفته فوت شد و فرد ضارب دستگیر شد. او که پسری چوپان بود برای خواستگاری به خانه مرد صاحب خانه رفته بود که با هم درگیر شدند. در ادامه در پرشین وی سرانجام این عشق خونین را می بینید

سرنوشت عشق خونین

پسر چوپان که پدر دختر مورد علاقه‌اش را کشته بود، بعد از هشت سال زندگی زیر سایه طناب دار، بالاخره رضایت گرفت.پسری که در یک درگیری عاشقانه پدر دختر مورد علاقه‌اش را به قتل رسانده بود با بخشش اولیای دم از قصاص نجات پیدا کرد.

این قتل سال ۹۳ اتفاق افتاده بود و بعد از گذشت نزدیک به هشت سال، سرانجام متهم موفق به جلب رضایت اولیای دم شد.

سال ۹۳ به پلیس تهران خبر دادند یک درگیری دسته‌جمعی اتفاق افتاده و مردی به شدت زخمی شده است. بلافاصله ماموران رهسپار خانه مورد نظر شدند و دریافتند در درگیری‌ای که میان پسر ۱۹ساله‌ای به نام حبیب با مرد صاحب‌خانه به نام قاسم رخ داده قاسم چاقو خورده است. او به بیمارستان سینا منتقل شد اما پس از سه هفته به علت شدت جراحات جان سپرد و حبیب به درگیری خونین با او اعتراف کرد.

عشق خونینعشق خونین پسر چوپان

پسر جوان به اتهام قتل عمد بازداشت شد و گفت: من چوپان هستم و بیش از یک سال است که به دختر قاسم علاقه‌مند شده‌ام. آن روز به خانه آنها رفته بودم تا در مورد علاقه‌ام به دختر جوان با پدرش صحبت کنم. من از علاقه‌ام به دختر قاسم گفتم اما او عصبانی شد و با یک چوب به من حمله کرد. در دفاع از خودم با چاقویی که همیشه همراهم بود به او چند ضربه زدم اما فکر نمی‌کردم ضربه‌ها کشنده باشد.

درحالی که کارشناسان پزشکی قانونی علت مرگ را پارگی کبد اعلام کرده بودند برای حبیب به اتهام قتل کیفرخواست صادر و پرونده‌اش به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. در آن جلسه اولیای دم برای حبیب درخواست قصاص کردند.

اعترافات متهم

وقتی متهم در جایگاه ویژه ایستاد، گفت: باور کنید قصدم کشتن قاسم نبود. به آنجا رفته بودم تا درباره علاقه‌ام به دخترش صحبت کنم اما ناخواسته با او درگیر شدم. من شرمنده خانواده او هستم و درخواست بخشش دارم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و حبیب را به قصاص محکوم کردند.

حکم در دیوان عالی کشور مهر تایید خورده و قطعی شده بود اما متهم توانست رضایت اولیای دم را جلب کند و به زندگی برگردد.

به این ترتیب حبیب از جنبه عمومی جرم در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد.

عشق خونینسرنوشت عشق خونین

در جلسه دادگاه حبیب که حالا ۲۷سال دارد روبه‌روی قضات ایستاد و گفت: بارها گفته‌ام که پشیمانم. هشت سال از بهترین روزهای عمرم نابود شد و در این هشت سال مادر و برادرم فوت شدند. خواهرم به سرطان مبتلا شده و روزهای سختی را می‌گذراند. من از قضات دادگاه تقاضا دارم در مجازاتم تخفیف قائل شوند.

سپس وکیل متهم به دفاع ایستاد و گفت: موکلم در هشت سال زندان سختی زیادی کشیده و به اندازه کافی تنبیه شده است. او چوپان بود و به خاطر شغلش با خود چاقو حمل می‌کرد.

او ادامه داد: موکلم قصد قتل نداشته و در دفاع از خودش با قربانی درگیر شد. از این رو تقاضا دارم در مجازاتش تخفیف قائل شوید.

در پایان جلسه دادگاه قضات وارد شور شدند و حبیب را به هشت سال زندان با احتساب روزهای بازداشت محکوم کردند تا به زودی آزاد شود.

اعتماد آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس