جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

مرگ دردناک پسر ۲۱ ساله در ارتباط پنهانی با زنی همسن مادرش در یک باغ

تاریخ نشر :چهارشنبه 10 ژانویه 2024 اشتراک:
مرگ دردناک پسر جوان حوادث روز
در پی یک حادثه آتش سوزی هولناک در یک خانه باغ پلیس اجساد پسری جوان و زنی را کشف کرد و مشخص شد این دو با هم در رابطه پنهانی بوده اند و پسر جوان 21 ساله و زن ۴۳ ساله به خاطر استنشاق دود ناشی از آتش سوزی جانشان را از دست داده اند.

آتش سوزی هولناکی در یک خانه باغ راز هولناکی در پی داشت و پسر ۲۱ ساله با زنی که همسن مادرش بوده در این خانه باغ حضور داشتند که شبانه در میان شعله های آتش جان خود را از دست داده اند. در ادامه جزئیات مرگ دردناک پسر جوان را در پرشین وی مشاهده کنید.

مرگ دردناک پسر جوان

نیمه شب دوشنبه گذشته خبر آتش سوزی در یک خانه باغ ویلایی نیروهای انتظامی و آتش نشانان را به جاده خاکی در انتهای شهرک نجف کشاند اما شعله‌های آتش در حالی خاموش شده بود که اجساد پسری جوان و یک زن درون اتاق انتهای خانه باغ کشف شد.

بررسی‌ های مقدماتی بیانگر آن بود که پسر ۲۱ ساله نسبتی با زن مذکور ندارد و آن ها برای فرار از شعله‌های آتش به درون اتاق گریخته‌اند اما به دلیل شدت دود گرفتگی احتمال می‌ رود بر اثر استنشاق دود سیاه ناشی از آتش سوزی خفه شده باشند.

با توجه به اهمیت ماجرا بلافاصله نیروهای کلانتری معراج مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی محمود عارفی راد تحقیقات قضایی در این باره آغاز شد.

جوان ۱۸ ساله‌ای که برای اولین بار با اجساد قربانیان این حادثه تلخ روبه رو شده بود به مقام قضایی گفت: برادرم ۲۱ ساله‌ام با این زن ۴۳ ساله ارتباط داشت. امروز (روز حادثه) هم من برای آن ها غذا آوردم.

فوت پسر جوان و یک زن در باغ

حدود ساعت ۲۳ بود که دوباره به خانه باغ بازگشتم اما هیچ کسی در را باز نکرد. به همین خاطر از بالای در به داخل باغ ویلا پریدم و با دیوارهای سیاه و آتش‌سوزی روبه‌رو شدم. زمانی که قدم در خانه گذاشتم با اجساد برادرم و آن زن روبه‌رو شدم و بلافاصله با نیروهای امدادی تماس گرفتم.

در همین حال پدر پسر جوان (متوفی) نیز گفت: پسرم از حدود ۳ ماه قبل و در منطقه کیش با زنی به نام «بهارک» آشنا شده بود و با یکدیگر ارتباط داشتند.

مرگ دردناک پسر جوانمرگ دردناک پسر جوان و زن غریبه

چند روز قبل هم مردی تعمیر برخی از نقایص ساختمانی خانه باغش را به پسرم سپرد و او هم برای انجام کار در این خانه باغ ویلایی به همراه آن زن مستقر شد ولی شب هنگام از طریق پسرم در جریان آتش سوزی قرار گرفتم و خودم را به باغ رساندم که دیدم این حادثه تلخ رخ داده است. اکنون نیز از بهارک (مقتول) به خاطر اغفال فرزندم و از مالک باغ به دلیل فراهم نکردن شرایط ایمنی شکایت دارم.

جزئیات مرگ دردناک پسر جوان

اینگونه بود که با صدور دستورهای تخصصی از سوی قاضی ویژه قتل عمد، تحقیقات گسترده نیروهای انتظامی زیر نظر مستقیم سرگرد امیررضا فعال (رئیس کلانتری معراج) ادامه یافت.

مشخص شد که قربانیان این حادثه تلخ از یک دستگاه المنت برای گرم کردن فضای پذیرایی استفاده کرده‌اند اما زمانی که آنها به خواب فرو رفته بودند ناگهان به دلیل اتصال سیم برق آتش‌سوزی از کنار مبل به صورت کندسوزی آغاز می‌شود و فضای اتاق را دود سیاه فرا می‌گیرد.

فرضیه‌های احتمالی کارشناسان و مقام قضایی حکایت از آن دارد که پسر ۲۱ ساله و زن ۴۳ ساله نتوانسته‌اند از میان شعله‌های آتش بگریزند و به اتاق دیگر پناه برده‌اند اما به دلیل استنشاق دودهای سیاه ناشی از آتش سوزی دچار خفگی شده‌اند. تحقیقات بیشتر با انتقال اجساد قربانیان این حادثه به پزشکی قانونی ادامه دارد.

همشهری آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس