سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲

مرگ مشکوک دانشجو دانشگاه تربیت مدرس به شلیک گلوله

تاریخ نشر :سه‌شنبه 19 آوریل 2022 اشتراک:
مرگ مشکوک دانشجو حوادث روز
در این مطلب درباره مرگ مشکوک دانشجو دکتری دانشگاه تربیت مدرس صحبت میکنیم که در اتفاقی هولناک با ضرب یک گلوله کشته شده است

روز گذشته خبر پیدا شدن جسد یک دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس شوک بزرگی به اهالی این دانشگاه وارد کرد. مجتبی احمدی دانشجو دکتری این دانشگاه بود که با ضرب گلوله کشته شده است. در ادامه در پرشین وی جرئیات این مرگ مشکوک دانشجو را بررسی می کنیم

مرگ مشکوک دانشجو

دانشگاه تربیت مدرس از درگذشت یکی از دانشجویان این دانشگاه به ضرب گلوله در یکی از بوستان‌ها خبرداد.

علی معینی مدیر توسعه روابط با دولت و جامعه دانشگاه تربیت مدرس ضمن تایید این خبر گفت: نتیجه‌ پیگیری‌های ما و حراست دانشگاه تربیت مدرس نشان داد که این دانشجو در یکی از بوستان‌های ورداورد به ضرب گلوله جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه کنار جنازه این دانشجو یک قبضه اسلحه کمری پیدا شده است، گفت: هنوز نتیجه بررسی پزشکی قانونی اعلام نشده است.

مرگ مشکوک دانشجومرگ مشکوک دانشجو دانگاه تربیت مدرس

دکتر خسرو خواجه رئیس دانشکده علوم زیستی دانشگاه تربیت مدرس و اساتید ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه،‌ ضمن اشاره به ویژگی‌های اخلاقی این دانشجو اظهار داشتند: سید مجتبی احمدی دانشجویی متین، آرام، درسخوان و وارسته بود و هیچگاه کاری با کسی نداشت.

پیام تسلیت دانشگاه تربیت مدرس

در همین زمینه دانشگاه تربیت مدرس نیز با صدور پیامی درگذشت این دانشجو را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت دانشگاه تربیت مدرس در پی درگذشت سید مجتبی احمدی به شرح ذیل است: “انالله وانا الیه راجعون ، با نهایت تأثر درگذشت آقای سید مجتبی احمدی دانشجوی دکتری بیوشیمی دانشگاه را به خانواده داغدار ایشان، جامعه علمی کشور و دانشگاهیان تربیت مدرس تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای این جوان سفر کرده غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل آرزومندیم.

مرگ مشکوک دانشجومرگ مشکوک دانشجو دکتری

شایان ذکر است دکتر فرهاد دانشجو رییس دانشگاه به محض اطلاع از فوت این دانشجو، طی هماهنگی با خانواده آن مرحوم، دستورات لازم را به معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی، دفتر حقوقی و حراست دانشگاه جهت پیگیری از مراجع قانونی و احراز چگونگی فوت این دانشجوی دانشگاه که در یکی از بوستان‌های منطقه ورداورد اتفاق افتاده است، صادر کرده است.”

سید مجتبی احمدی دانشجو ورودی ۹۷ دکتری بیوشیمی دانشگاه تربیت مدرس ساکن خوابگاه‌ این دانشگاه بوده و در شرف فارغ‌التحصیلی بوده است.

خبرانلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس