سه شنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

اقدام جنون‌ آمیز یک مرد بعد از قتل همسر و دخترش

تاریخ نشر :چهارشنبه 20 آوریل 2022 اشتراک:
قتل همسر و دختر جوان حوادث روز
در این مطلب ماجرای جنایت یک مرد میانسال روانی را مشاهده می کنید که اقدام به قتل همسر و دختر جوان خود گرفت و آنها را کشت

بامداد روز گذشته خبر مرگ یک مادر و دختر به پلیس ۱۱۰ داده شد. ماموران کلانتری بلافاصله در محل حضور پیدا کردند و تحقیقات خود را آغاز کردند. با شواهد اولیه فرضیه قتل این دو زن توسط مردی که در محل زخمی شده بود مطرح شد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ماجرای قتل همسر و دختر جوان را برای شما بیان کنیم

ماجرای قتل همسر و دختر جوان

مردی که همسر و دختر خود را در منزلش به قتل رساند، پس از قتل اقدام به بریدن دست و پای خود با سنگ فرز کرد اما موفق به این کار نشد.

بامداد روز ۳۰ فروردین ماه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ خبر مرگ مشکوک مادر و دختری در یکی از شهرک‌های مسکونی لویزان به کلانتری ۱۶۴ قائم اعلام شد که به‌سرعت تیمی از مأموران کلانتری در محل حاضر و با پیکر بی‌جان زنی ۴۷ساله و دختری ۱۵ساله مواجه شدند.

قتل همسر و دختر جوانقتل همسر و دختر جوان با نخ شیرینی

قاتل که در صحنه جنایت حضور داشت و با توجه به خودزنی‌های صورت‌گرفته حال مساعدی نداشت، اعلام کرد که همسر و دخترش را به قتل رسانده است، بررسی‌های اولیه نشان داد که قاتل پس از قتل همسر و دختر خود، با خواهرش تماس گرفته و موضوع را اطلاع داده بود سپس خواهر مقتول در محل حاضر شده و وی نیز اورژانس و پلیس را خبردار کرده بود.

مشکلات روحی و روانی قاتل

بررسی‌های اولیه نشان داد که متهم قتل این پرونده که ۵۷ سال سن دارد، ظاهراً دارای مشکلات روحی و روانی و دارای یک فرزند پسر حدوداً ۶ ساله نیز است اما وی را به قتل نرسانده است.

قاتل پس از وقوع این قتل‌ها با سنگ فرز خود را زخمی کرده است و در تلاش بوده است دست و پای خود را نیز با سنگ فرز ببرد اما موفق نشده بود.

قتل همسر و دختر جوانماجرای قتل همسر و دختر جوان

تحقیقات اولیه نشان داد که ظاهراً با توجه به وجود نخ شیرینی در صحنه جرم و آثار خفگی روی جسد مقتولان احتمالاً آن‌ها توسط قاتل خفه شده‌اند، همچنین احتمالاً حدود ۴۸ ساعت از وقوع این قتل‌ها می‌گذرد، در نهایت اجساد مقتولان برای بررسی بیشتر درباره نحوه وقوع قتل به پزشکی قانونی مننقل شد و تحقیقات بیشتر درباره این پرونده ادامه دارد.

برترین ها

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس