سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲

مرگ اسرارآمیز دختر جوان در استخر مجتمع لوکس بالای شهر

تاریخ نشر :سه‌شنبه 22 فوریه 2022 اشتراک:
مرگ دختر در استخر حوادث روز
در این مطلب ماجرای مرگ دختر در استخر لوکس را می بینید

پنجشنبه شب گذشته کشف جسد یک دختر جوان در استخر یک مجتمع مسکونی بالای شهر تهران سروصدای زیادی به پا کرد. تحقیقات پلیس جنایی بلافاصله آغاز شد و علت فوت خفگی اعلام شد. پس از تحقیقات پلیس مشخص شد او دو دوست دیگرش در استخرمشغول شنا بودند که این اتفاق افتاده است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ببینم ماجرای مرگ دختر در استخر این خانه چه بوده است.

مرگ دختر در استخر

تحقیقات برای کشف اسرار مرگ دختری که جسدش در استخر یک مجتمع مسکونی در پایتخت پیدا شد به بازداشت ۲ آشنا منجر شد.

این حادثه پنجشنبه گذشته در یکی از مجتمع‌های مسکونی در شمال تهران رخ داد و با حضور قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس جنایی تهران و تیم جنایی در محل، تحقیقات آغاز شد. قربانی دختری ۲۲ساله بود که جسدش در استخر افتاده و اورژانس علت اولیه مرگ او را خفگی اعلام کرده بود.

مرگ دختر در استخرمرگ دختر در استخر مجتمع

دختر جوان که قرار بود به‌زودی برای تحصیل در رشته دندانپزشکی به کشور ترکیه سفر کند شب حادثه مهمان خانه یکی از دوستانش بود و به همین دلیل ماموران به تحقیق از دوست او پرداختند. وی که در آن مجتمع مسکونی زندگی می‌کرد، گفت: با نسیم(متوفی) در کلاس‌های کنکور دوست شدم.

چون می‌خواست به ترکیه برود، شب حادثه او را به خانه‌ام دعوت کردم و او به همراه دوستش آمد. هر ۳به استخر مجتمع رفتیم. اما یکباره نسیم غیبش زد. من و دوستش استخر را گشتیم اما نبود و وقتی برگشتیم جسدش را دیدیم.

مرگ دختر در استخر تهرانمرگ دختر در استخر شمال شهر

گفته‌های دوست متوفی عجیب بود. چرا که عمق استخر به ۲ متر هم نمی‌رسید و قد قربانی حدود ۱۶۳سانتی‌متر بود. از طرفی فقط ۳نفر در فضای استخر بودند و اینکه چطور ۲ دوست او صدایش را نشنیده بودند؟ همه اینها ابهاماتی است که در پرونده مطرح شده است و قاضی دستور تحقیقات بیشتر از ۲ مظنون را صادر کرده تا ابهامات برطرف شود. از سوی دیگر جسد به پزشکی قانونی انتقال یافته تا علت اصلی مرگ نیز مشخص شود.

صد انلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس