یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

مرد ۴۰ ساله شیرازی همسر و ۳ دخترش را کشت و بعد خودکشی کرد

تاریخ نشر :سه‌شنبه 22 فوریه 2022 اشتراک:
خودکشی مرد شیرازی حوادث روز
در این مطلب ماجرای خودکشی مرد شیرازی بعد از قتل اعضای خانواده اش را مشاهده می کنید

متاسفانه مشکلات اقتصادی زندگی را برای مردم سخت کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای خودکشی مرد شیرازی را برای شما بگوییم که پس از قتل اعضای خانواده اش خودش را نیز کشت. با ما همراه باشید

خودکشی مرد شیرازی

مردی ۴۰ ساله در شیراز خودش، همسر و فرزندانش را کشت.

یک منبع اگاه افزود: مرد ۴۰ ساله در شیراز یک دختر حدود ۱۹ ساله و دوقلوهای دختر ۱۱ ساله خود را با آب میوه آغشته به سم کشت.

این مرد پس از مرگ دخترانش، با ضربات چاقو همسر۳۹ ساله و خودش را نیز کشت.

این منبع آگاه ادامه داد: علت اصلی اقدام این مرد مشکلات مالی بوده است.

خودکشی مرد شیرازیخودکشی مرد شیرازی پس از قتل

راهکارهای مقابله با خودکشی

بر اساس اعلام سازمان پزشکی قانونی کشور، در سال ۹۶ خودکشی‌ها نسبت به سال ۹۵ افزایش ۵ درصدی داشته است و به ۴ هزار و ۶۲۷ نفر می‌رسد، که ۳ هزار و ۲۶۲ نفر مربوط به مردان و ۱۳۶۵ نفر مربوط به زنان است.

یک روانپزشک، با بیان این‌که شایع‌ترین اختلال زمینه‌ای برای کسی که اقدام به خودکشی می‌کند، افسردگی است، گفت: ۶۰ درصد از افرادی که اقدام به خودکشی می‌کنند به علت افسردگی است که درمان ناموفق داشته و یا درمان نشده است. به بهانه خودکشی مرد شیرازی درباره خودکشی بیشتر صحبت می کنیم.

راهکارهای مقابله با خودکشی

این متخصص روانپزشکی گفت: ازدواج را می‌توان یکی از راه‌های مؤثر در پیشگیری از خودکشی دانست، بررسی‌ها نشان می‌دهد، افراد متأهل دارای فرزند، کمتر اقدام به خودکشی می‌کنند.

خودکشی مرد شیرازی جوانخودکشی

وی افزود: کاهش دسترسی به روش‌های کشنده نیز یکی دیگر از عواملی است که آمار خودکشی‌های موفق را کاهش می‌دهد، هم‌چنین در مدارس باید مکانیزم‌های برخورد با مشکلات به کودکان و والدین آموزش داده شود.

الماس‌پور، نقش رسانه در کاهش آمار اقدام به خودکشی را بسیار مؤثر دانست و تاکید کرد: رسانه باید سخن و تجربه افرادی را که اقدام به خودکشی کرده‌اند، در اختیار جامعه قرار دهد، اما این مهم باید به گونه‌ای مطرح شود که منجر به تقلید افرادی که زمینه خودکشی دارند نشود.

همشهری آنلاین و ایسنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس