جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

مرگ غم‌ انگیز دختر ۱۹ ساله تهرانی در دعوای همسایه‌ ها

تاریخ نشر :دوشنبه 09 اکتبر 2023 اشتراک:
مرگ دختر ۱۹ ساله حوادث روز
بعد از مرگ مرموز نوعروس جوان پدر و پسر برای درگیری به خانه دامادشان که همسایه ان ها بوده رفته اند و بعد از دعوا دختر 19 ساله همسایه حالش بد شده و فوت کرده است و خانواده اش از همسایه خود شکایت کرده اند.

دختری جوان به طرز مشکوکی جانش را از دست داده و پدر و مادرش به خانه دامادشان حمله می کنند و در این میان دختر همسایه که از بیماری قلبی رنج برده بر اثر شوک جانش را از دست داده است. در ادامه جزئیات تلخ مرگ دختر ۱۹ ساله تهرانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

مرگ دختر ۱۹ ساله تهرانی

پدر دختری جوان می‌ گوید دعوای یک پدر و پسر با دامادشان باعث شوک دخترش و مرگ او شد. پدری که دخترش به طرز مشکوکی فوت شد، در اوج عصبانیت به خانه دامادش حمله کرد و باعث مرگ دختر دیگری شد. حالا او و پسرش به قتل غیرعمد متهم شده‌اند.

متهمان که پدر و پسر هستند دو سال قبل به خاطر مرگ دختر جوان خانواده مقابل خانه دامادشان رفتند و با داد و فریاد و ایجاد درگیری باعث وحشت دختر همسایه به نام گلاره شدند. این دختر به دلیل بیماری قلبی و شوک ناشی از وحشت جانش را از دست داد.

پدر گلاره بعد از این اتفاق شکایت کرد و گفت دخترش به دلیل رفتارهای دو مرد جانش را از دست داده است. او گفت: دخترم گلاره ۱۹ ساله و به بیماری قلبی مبتلا بود.

دکتر گفته بود به هیچ وجه نباید به گلاره شوک وارد شود. نصفه‌شب پدر و پسر زن همسایه که به‌تازگی فوت کرده بود مقابل خانه او آمدند و برای اینکه از دامادشان کینه داشتند با چوب و قمه و چاقو به خانه‌اش حمله کردند و در و پنجره‌ها را شکستند. دخترم به دلیل این اتفاق حالش بد شد. او را به بیمارستان رساندیم و بعد از چند ساعت دخترم فوت کرد.

درگیری هولناک همسایه ها

با انتقال جسد گلاره به پزشکی قانونی، متخصصان اعلام کردند هر چند این دختر دچار آریتمی قلبی شده و علت مرگش هم همین بوده اما ۱۰ درصد نیز شوک وارده به دختر جوان در مرگ او تاثیر داشته است. به این ترتیب پرونده سهیل و پدرش احمد و همچنین دامادشان ستار به دادگاه ارسال شد.

در جلسه رسیدگی به این پرونده که در دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد ابتدا کیفرخواست علیه متهمان خوانده شد. سپس پدر گلاره در جایگاه قرار گرفت. او گفت: چند روز قبل از فوت دخترم، زن همسایه به نام بیتا که تازه‌عروس بود جان باخت.

مرگ دختر ۱۹ ساله تهرانیمرگ دختر ۱۹ ساله تهرانی

او از پنجره به پایین پرت شده بود و پدر و برادر بیتا مدعی بودند دامادشان در مرگ دخترشان نقش داشته است. آنها مقابل در خانه آمدند؛ ما واحد کناری بیتا زندگی می‌کردیم.

یکباره نیمه‌شب پدر و برادر بیتا حمله کردند و در خانه را شکستند. آنها چماق و چاقو داشتند و شیشه‌ها را هم شکستند. دخترم دچار شوک شد و در بیمارستان فوت کرد.

راز مرگ دختر ۱۹ ساله تهرانی

سپس داماد خانواده در جایگاه حاضر شد. ستار گفت: من در مرگ همسرم نقش نداشتم، روز حادثه هم به خاطر شکایت پدرزنم در بازداشتگاه بودم و اصلاً نمی‌دانم چرا اسم من را به عنوان متهم نوشته‌اند.

سپس احمد، پدر بیتا، در جایگاه قرار گرفت. او گفت: دخترم را از پنجره به پایین پرت کرده بودند. سه ساعت جنازه‌اش زیر باران مانده و بعد دامادم موضوع را به پلیس گزارش داده بود، برای همین ما شک کردیم. ضمن اینکه ما شب حادثه که به خانه دخترم رفتیم اصلاً چیزی همراه خودمان نداشتیم. این ادعاها دروغ است.

در ادامه سهیل، برادر بیتا، در جایگاه ایستاد. او گفت: اتهام را قبول ندارم. ما حتی یک ناخن‌گیر هم با خودمان نبرده بودیم. شیشه خانه هم که شکست به این دلیل بود که باد آمد و پنجره کوبیده شد. ضمن اینکه پدر گلاره اگر واقعاً معتقد است ما مقصریم چرا هشت ماه بعد از فوت دخترش شکایت کرده است.

اعتماد آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس