جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

نامادری سنگدل چطور جان ۲ خواهر دوقلوی بی گناه را در تبریز گرفت؟

تاریخ نشر :سه‌شنبه 10 اکتبر 2023 اشتراک:
قتل خواهران دوقلوی تبریزی حوادث روز
سال ها قبل در چنین روزی اسرار هولناک قتل دوقلوهای تبریزی فاش شد و این جنایت بعد از هشت ماه توسط همسایه ها فاش شد و اجساد دو خواهر دوقلو از چاه فاضلاب کشف و نامادری و خواهرش در مشهد دستگیر شدند.

سال ها قبل در چنین روزی نامادری سنگدل با همدستی خواهرش دو کودک شش ساله را به فاصله ۴۰ روز از یکدیگر به قتل رسانده و در چاه انداختند. در ادامه جزئیات دلخراش قتل خواهران دوقلوی تبریزی را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل خواهران دوقلوی تبریزی

۳۶ سال پیش در چنین روزهایی جنایتی در تبریز رخ داد ک همه مردم شهر را شوکه کرد. نامادری سنگدل با همدستی خواهرش نقشه‌ قتل ۲ خواهر دو قلو را کشیدند اما طولی نکشید که اسرار جنایت فاش و آنها دستگیر شدند. اما این جنایت چطور رقم خورد؟

روزنامه اطلاعات ۱۸ شهریور سال ۶۴ درباره این جنایت اینگونه نوشت: نامادری سنگدل فاطمه سلطان و خواهرخوانده‌اش کوکب به اتهام قتل۲ خواهر ۲ قلوی خردسال، از‏ دادسرای ویژه‌ی تبریز، بازداشت شدند.

جنایت هولناک در چاه فاضلاب

فاطمه سلطان در بازجویی‌های اولیه در آگاهی، اعتراف کرد که این ۲خو اهر در زمستان سال گذشته در خانه‌ی کوکب به قتل رسیدند.

وی افزود: مهدیه ۶ ساله زنده زنده به چاه فاضلاب‌ خانه انداخته شد و ۴۰‏ روز بعد، خواهر ۲ قلوی وی، جمیله را در چاه انداختند.

قتل خواهران دوقلوی تبریزیدستگیری قاتلان و خبر جنایت در روزنامه

بنا به اعترافات فاطمه سلطان، محمد پسر کوکب نیز در جریان قتل شرکت داشته که وی ‎نیز توسط ماموران آگاهی بازداشت شده است.

همچنین، در رابطه با این پرونده حمید شوهر ‏کوکب به اتهام برقراری رابطه‌ی نامشروع با دختر خوانده‌ی خود در بازداشت به سر می برد.

برملا شدن راز قتل خواهران دوقلوی تبریزی

یادآور می‌شود، راز قتل ۲ خواهر ۲قلوی خردسال به نام‌های مهدیه و جمیله ‎در «آخمقیه» ‏تبریز، پس از۸ ماه در پی کنجکاو ی همسایه‌ها توسط ماموران آگاهی تبریز فاش شد و اجساد ۲ خواهر خردسال ازدرون چاه بیرون آورده شد و نامادری و خواهرش که از ۲ ماه پیش به مشهد فرار کرده بودند، با تلاش ماموران آگاهی در این شهر دستگیر شدند.

همشهری آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده