سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

مرگ مرموز مرد جوان در انفجار گاز شهری / کشف آثار بریدگی روی جسد

تاریخ نشر :شنبه 13 آوریل 2024 اشتراک:
مرگ مرموز جوان مشهدی حوادث روز
مرد جوانی در پی انفجار در یک ساختمان مسکونی واقع در بولوار ادیب شمالی مشهد جسدش در مغازه کشف شده و به نظر می رسد او بر اثر انفجار گاز شهری جانش را از دست داده باشد اما در صحنه مرگ او موارد مشکوکی کشف شده است.

جوان ۴۲ ساله ای به طرزی مشکوک جانش را از دست داده و گفته می شود مرگش به خاطر انفجار گاز شهری بوده است و اما آثار بریدگی روی جسد کاملا مشهود می باشد. در ادامه جزئیات تلخ مرگ مرموز جوان مشهدی بعد از جدایی از همسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

مرگ مرموز جوان مشهدی

مرد ۴۲ ساله‌ ای که پس از طلاق از همسرش در یک مغازه زیر ساختمان مسکونی زندگی می‌ کرد، در حالی به طرز مشکوکی بر اثر انفجار گاز شهری جانش را از دست داد که آثاری از جراحت با شیء نوک تیز روی جسدش وجود داشت.

روز سه‌شنبه هفته گذشته انفجار در یک ساختمان مسکونی واقع در بولوار ادیب شمالی مشهد، نیروهای آتش‌نشان را به محل حادثه کشاند. امدادگران آتش‌ نشانی که خیلی سریع عملیات نجات احتمالی را آغاز کرده بودند، با انتشار گاز شهری روبه‌رو شدند که از شیر باز گاز بیرون می‌ زد.

کشف جسد مردی در یک مغازه

آن ها بلافاصله به دل حادثه رفتند و با بستن شیر گاز پیکر بی‌ جان مردی را کف مغازه یافتند که از آن مکان برای سکونت استفاده می‌ کرد.

مرگ مرموز جوان مشهدیمرگ مرموز جوان مشهدی

طولی نکشید که قاضی ویژه قتل عمد در جریان مرگ مشکوک مرد ۴۲ ساله قرار گرفت و عازم محل حادثه شد. بررسی‌ های میدانی قاضی محمود عارفی‌ راد بیانگر آن بود که آثاری از جراحت با شیء نوک‌ تیز و برنده روی پیکر متوفی وجود دارد اما درب مغازه که از داخل ساختمان به درون آن رفت و آمد می‌ شد، قفل شده بود.

آخرین جزئیات از مرگ مرموز جوان مشهدی

به همین دلیل و با دستور قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، جسد این مرد جوان که پس از طلاق همسرش در مغازه ساختمان دوطبقه پدرش زندگی می‌ کرد، به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات تخصصی درباره چگونگی مرگ این جوان آغاز شده است.

روزنامه خراسان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس