چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

بازداشت مرد آشنا در مرگ مشکوک پزشک تنها در خانه

تاریخ نشر :یکشنبه 20 فوریه 2022 اشتراک:
مرگ مشکوک پزشک حوادث روز
در این مطلب ماجرای مرگ مشکوک پزشک میانسال را در خانه اش می بینید

چند شب پیش خبر مرگ مرموز یک پیرمرد تهرانی که در شمال تهران ساکن بود تحقیقات پلیس را آغاز کرد. پس از تحقیقات مختصر پلیس متوجه انتقال پول عجیبی به حساب پرستار مرد میانسال شد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ببینیم ماجرای مرگ مشکوک پزشک پیر چه بوده است

 ماجرای مرگ مشکوک پزشک

به‌دنبال مرگ مرموز پزشک ۸۴ساله که تنها زندگی می‌کرد، مردی آشنا که وظیفه مراقبت از او را به‌عهده داشت بازداشت شد.

شامگاه پنجشنبه گذشته به قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس جنایی تهران خبر رسید که پیرمردی ۸۴ساله به طرز مرموزی جانش را از دست داده است. متوفی پزشک بود و از مدت‌ها قبل به تنهایی در خانه‌ای در یکی از محله‌های شمال تهران زندگی می‌کرد. دختر وی ساکن آمریکا بود و به همین دلیل چند سال قبل مردی میانسال را برای نگهداری از پدرش و انجام کارهای شخصی وی استخدام کرده بود.

مرگ مشکوک پزشکمرگ مشکوک پزشک تهرانی

علت مرگ پیرمرد معلوم نبود و به همین دلیل ماموران به تحقیق از مرد میانسال که از او نگه‌داری می‌کرد پرداختند. وی گفت: چند سال قبل برای نگه‌داری از متوفی استخدام شدم. من هر روز داروهای او را سر وقت می‌دادم و مدام حواسم به وی بود. روز حادثه برای استراحت به اتاقش رفت اما چند ساعتی که گذشت بیدار نشد و نگرانش شدم.

به اتاقش رفتم اما هرچه صدایش زدم جوابم را نداد. حالش خیلی بد بود و من درحالی‌که ترسیده بودم به اورژانس زنگ زدم اما متأسفانه پس از رسیدن اورژانس، وی فوت شد.

تشخیص علت اصلی مرگ

با دستور بازپرس جنایی، جسد مرد پزشک برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. از سوی دیگر در ادامه تحقیقات معلوم شد مردی که برای مراقبت و نگهداری از متوفی استخدام شده، چند روز قبل ۱۵۰میلیون تومان پول از حساب وی به حساب خودش واریز کرده بود.

مشکوک‌بودن مرگ مرد پزشک و برداشت پول از حسابش توسط مرد آشنا موجب شد بازپرس جنایی دستور بازداشت مرد میانسال را به‌عنوان مظنون صادر کند. وی درباره انتقال پول از حساب متوفی به حساب خودش گفت: من سال‌ها بودم در خانه مرد پزشک کار می‌کردم و مانند پسری دلسوز هوایش را داشتم.

مرگ مشکوک پزشک تهرانیمرگ مشکوک پزشک توسط پرستارش

چند روز قبل دخترش که ساکن آمریکاست به من زنگ زد و گفت از حساب پدرم ۱۵۰میلیون تومان به‌عنوان دستمزد برداشت کنم. دخترش می‌گفت من خیلی برای پدرش زحمت کشیده‌ام و هوای او را داشته‌ام، به همین دلیل مستحق چنین دستمزدی هستم. من هم از حساب متوفی پول برداشت کردم اما نقشی در مرگ او ندارم.

با وجود اینکه مظنون پرونده منکر نقش‌داشتن در مرگ مرد پزشک بود اما بازپرس جنایی دستور بازداشت وی را صادر کرده و تحقیقات از او ادامه دارد تا به‌زودی علت اصلی مرگ متوفی مشخص شود. از سوی دیگر دختر متوفی قرار است به‌زودی راهی ایران شود و قاضی جنایی دستور داده برای تحقیق به دادسرا احضار شود تا مشخص شود آیا گفته‌های مرد بازداشت شده درباره برداشت پول از حساب متوفی صحت دارد یا نه.

برترین ها

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس