ماجرای کشته شدن جوان شرور کرجی«کلاغ مهرشهر» توسط پلیس+ ویدیو

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 09 سپتامبر 2021 اشتراک:
کلاغ مهرشهر حوادث روز
در انی ویدئو کلاغ مهرشهر را مشاهده می کنید که در شهر باعث ایجاد رعب و وحشت می شد

طی روزهای گذشته ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن نشان می داد یک شرور سابقه دار در شهر ایجاد رعب و وحشت کرده و با قمه به خودروها و مردم حمله می کند. در این ویدئو لحظه دستگیری او توسط پلیس منتشر شد که در همان لحظه توسط پلیس کشته شد. در ادامه در پرشین وی ماجرای کشته شدن کلاغ مهرشهر را می بینید

ماجرای کشته شدن کلاغ مهرشهر

ویدیوی منتشر شده از قمه کشی مرتضی جعفری، شرور مشهور به کلاغ مهرشهر در حمله به مغازه‌ها و خودروهای عبوری در مهرشهر کرج و زخمی کردن چهار شهروند که حال یکی از آن‌ها وخیم است، را در ادامه مشاهده می‌کنید، او در درگیری با پلیس کشته شد.

ویدئویی از شرور مهرشهری که توسط پلیس کشته شد

دو روز قبل فیلم درگیری پلیس با یک شرور در مهر شهر کرج در فضای مجازی,
منتشر شد که در این فیلم دیده می شد متهم تحت تعقیب,
با اصابت گلوله پلیس جان خود را از دست داد.

در حالی که گفته می شد این متهم هنگامی مورد اصابت گلوله پلیس قرار گرفته بود که روی زمین افتاده بود،سردار محمدیان در توضیح این اتفاق گفت گفت:«فردی که به وسیله قمه به مغازه یکی از شهروندان حمله کره بود و به اموال آنها آسیب زده بود . اموالی را سرقت کرده بود؛همچنین ۴ نفر شامل ۳ آقا و یک خانم را مجروح کرده بود.

کلاغ مهرشهرکشته شدن کلاغ مهرشهر

گشت کلانتری در محل حاضر شد و با تیراندازی هوایی و توانمندی پلیس فرد را زمین گیر کردند که تحرکات فرد باعث شد گلوله از اسلحه پلیس شلیک شود و به متهم برخورد کند.کلیه مستندات در اختیار مردم قرار گرفت و کار پلیس شفاف است.این مستندات در اختیار دادستانی و رده های پلیس هم قرار گرفته است.»

بعد از توضیح سردار محمدیان کلیپ کامل درگیری این شرور,
به نام م.ج مشهور به “کلاغ مهرشهر” منتشر شد.

کلاغ مهرشهردستگیری کلاغ مهرشهر

در این کلیپ دیده می شود که این فرد وارد یکی از سوپرمارکت های منطقه شده و با صاحب مغازه درگیر می شود.این فرد با وساطت مشتریان دیگر به بیرون از مغازه هدایت می شود اما مجددا به مردم و مغازه دار حمله می کند.سپس در حالی که برهنه شده بود،به خودروهای رهگذران با قمه حمله کرد.

هم زمان با این اقدامات وی،پلیس گشت در صحنه حاضر شد و,
اقدام به دستگیری کردند که این شرور در جریان این درگیری ها جان خود را از دست داد./رکنا

اینستاگرام و خبرآنلاین و رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس