چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

جزئیات قتل زن جوان در خیابان نواب تهران توسط نظافتچی ساختمان

تاریخ نشر :شنبه 12 ژوئن 2021 اشتراک:
قتل توسط نظافتچی حوادث روز
در این مطلب جزئیات قتل توسط نظافتچی ساختمان را مشاهده می کنید

یک ماه پیش جسد یک زن جوان در حالی در منزلش پیدا شد که نوزاد ۱۸ماهه او در کنارش حضور داشت. پس از تحقیقات پلیس و دوربین های مدار بسته تنها مظنون پرونده یعنی نظافتچی ساختمان دستگیر شد. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای قتل توسط نظافتچی را برای شما بگوییم

جزئیات قتل توسط نظافتچی

حدود یک ماه پس از قتل مرموز زن جوان در خانه‌اش پلیس، نظافتچی
ساختمان را به عنوان تنها مظنون این جنایت بازداشت کرد.

خبر کشف جسد زنی جوان در خانه‌ اش واقع در خیابان نواب تهران به پلیس اعلام و دقایقی بعد تحقیقات از سوی بازپرس حبیب‌الله صادقی و تیم بررسی صحنه جرم آغاز شد؛ با حضور تیم جنایی در محل، آنها با جسد زن جوان در حالی مواجه شدند که سر و صورت او خونین بود و به نظر می‌رسید با اصابت جسمی سخت به قتل رسیده باشد؛ در کنار جسد زن جوان، پسر یک سال و نیمه او نشسته و مدام گریه می‌کرد.

قتل توسط نظافتچیماجرای قتل توسط نظافتچی

گریه‌های کودک ۱۸ ماه راز قتل مادرش را فاش کرد

پزشکی قانونی زمان مرگ را حدود ۱۰ ساعت قبل از کشف جسد اعلام کرد
و سالم بودن در ورودی، حکایت از آن داشت که فردی آشنا این جنایت را رقم زده است.

پسر خواهر مقتول که جسد را پیدا کرده بود در تحقیقات گفت: می‌دانستم شوهر خاله‌ام شب قبل شیفت بوده و خاله‌ام با پسرش در خانه تنهاست هرچه از صبح با او تماس گرفتم جواب نداد و خیلی نگران شدم، برای گرفتن خبر از آنها به خانه‌اش رفتم اما هرچه در زدم کسی در را باز نکرد می‌خواستم به خانه برگردم که ناگهان صدای گریه پسرخاله‌ام را شنیدم. امکان نداشت خاله‌ام بچه‌اش را تنها بگذارد و بیرون برود. نگرانی‌ام بیشتر شد و بلافاصله با پلیس و آتش‌نشانی تماس گرفتم و آنها در خانه را باز کردند و با جسد خاله‌ام مواجه شدیم.

جزئیات قتل مشکوک زن جوان

جسد به دستور بازپرس حبیب‌الله صادقی برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین بازپرس جنایی دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل جنایت، تحقیق از همسایه‌ها و خانواده مقتول را صادر کرد؛ در بازبینی دوربین‌های مداربسته مشخص شد که مرد جوانی در محدوده زمانی وقوع قتل هراسان از خانه خارج شده است؛ در تحقیقات محلی، همسایه‌ها با دیدن تصویر مرد جوان بلافاصله او را شناسایی کردند.

یکی از ساکنان ساختمان گفت: حجت، کارگر خدماتی است که هر ماه برای نظافت ساختمان به اینجا می‌آید. آدرس دقیقی از او نداریم یکی از آشنایانمان به‌نام بهروز او را برای کار به ما معرفی کرد.

قتل توسط نظافتچیقتل توسط نظافتچی ساختمان

بازداشت قاتل فراری در قرار صوری

با مشخص شدن هویت مرد جوان، مأموران به سراغ بهروز رفته و پس از
هماهنگی‌های لازم و آموزش‌های پلیسی از وی خواستند تا با حجت قرار بگذارد.

زمانی که حجت به محل قرار آمد، مأموران او را دستگیر کردند. مرد جوان در تحقیقات اولیه منکر ارتکاب جنایت شد و گفت: از جریان قتل بی‌خبرم و آن روز هم با پایان کارم ساختمان را ترک کردم. نمی‌دانم چه کسی دست به قتل زده و قاتل کیست. در حالی که حجت چنین اظهاراتی داشت، تیم جنایی در ادامه تحقیقات به مدارکی رسیدند که نشان می‌داد کارگر خدماتی در این جنایت نقش دارد.

به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت، متهم در اختیار
کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در این باره ادامه دارد

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس