یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

نقشه عجیب مرد جوان برای ازدواج با همسر سابق اش

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 10 مارس 2022 اشتراک:
نقشه برای ازدواج حوادث روز
در این مطلب ماجرای یک نقشه برای ازدواج با همسر سابق را می بینید

مرد جوان که چندی پیش همسرش از او جدا شده بود نقشه عجیبی کشید تا او را دوباره بدست بیاورد. او تصمیم گرفت همسرش را برباید و پای سفره عقد ببرد امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای این نقشه برای ازدواج را برای شما بگوییم

نقشه برای ازدواج

مرد جوان مدتی پس از جدایی از همسرش او را ربود تا مجبورش کند دوباره پای سفره عقد بنشیند. چند روز قبل مأموران پلیس در یکی از اتوبان‌های جنوب تهران متوجه خودروی پژویی شدند که روی صندلی عقب آن زنی که با طناب بسته شده بود خودش را به شیشه می‌کوبید.

آنها خودرو را متوقف کردند و با دستگیری راننده زن جوان را نجات دادند. او با گریه گفت که راننده شوهر سابق وی است که او را ربوده است. وی توضیح داد: به‌دلیل اخلاق بد شوهرم حدود ۵ماه پیش از او جدا شدم. ساعتی قبل از محل کارم بیرون آمده بودم که او سد راهم شد. با مشت و لگد به سر و صورتم کوبید و با تهدید مرا سوار ماشین کرد و به خانه‌اش برد.

نقشه برای ازدواجنقشه برای ازدواج با زن سابق

او دست و پای مرا بست و در اتاقی حبسم کرد و با تهیه فیلمی، تهدید کرد که اگر باردیگر با او ازدواج نکنم آبرویم را می‌برد. بعد با دست و پای بسته مرا سوار ماشین کرد که به خانه‌ام برویم و مدارکم را برای ازدواج دوباره برداریم که پلیس به دادم رسید و نجاتم داد.

پس از اظهارات این زن، شوهر سابقش به ربودن او اقرار کرد و گفت: من عاشق همسرم بودم و وقتی اصرار او برای جدایی را دیدم حاضر شدم طلاقش بدهم اما جدایی از او برایم خیلی سخت بود و نمی‌توانستم بدون او زندگی کنم. چندین بار خواهش کردم که دوباره با هم ازدواج کنیم اما قبول نکرد.

نقشه برای ازدواجنقشه برای ازدواج با همسر اول

برای همین نقشه کشیدم که به زور و تهدید او را مجبور به ازدواج دوباره کنم اما نقشه‌ام ناکام ماند. متهم با دستور قاضی مصطفی واحدی بازپرس جنایی تهران بازداشت شد و برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران اداره آگاهی تهران قرار گرفت.

صدآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس