چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تماس دختر ۲۴ ساله زیر آوار متروپل آبادان/ من زنده ام نجاتم دهید+ویدیو

تاریخ نشر :چهارشنبه 25 مه 2022 اشتراک:
نجات دختر جوان حوادث روز
در این ویدئو ماجرای نجات دختر جوان 24ساله از زیر آوار متروپل را مشاهده می کنید که دختر جوان با تماس تلفنی جان خود را نجات داده بود

ظهر روز دوشنبه دوم خرداد یکی از ساختمان های متروپل آبادان ریزش کرد و تعداد زیادی از هموطنان ما در زیر آوار ماندند. تاکنون ۱۴جسد از زیر آوار بیرون آمده و تعدادی نیز زنده نجات پیدا کردند. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای نجات دختر جوان از زیر آوار را برای شما قرار دهیم

نجات دختر جوان از زیر آوار

فاطمه قاسمی دختر ۲۴ ساله ای که در حادثه متروپل زیرآوار مانده بود، پس از ۵ ساعت نجات پیدا کرد.

طی حادثه متروپل آبادان دختر ۲۴ ساله ای در زیرآوار مانده بود. در گفتگو با پدر او، این دختر در محل کار خود بوده که پس از ۵ ساعت نجات پیدا کرد.

بابک قاسمی پدر فاطمه قاسمی گفت: دخترم فاطمه متولد سال ۱۳۷۷و لیسانس حقوق است که در هولدینگ عبدالباقی این برج تجاری کار می کرد.

وی گفت: «من فکر نمیکردم که دخترم زنده بماند زیرا حتی نمیدانستم که در کدام ضلع ساختمان زیرآوار گیر کرده.» دخترم با تلفن خود به همکارش زنگ زد و ما از آنجا فهمیدیم که در کدام ضلع ساختمان است و اولین نفری که پس از نجاتش دید همکارش بود.

نجات دختر جواننجات دختر جوان از زیر آوار

وی افزود: این شرکت حداقل ۴۰ کارگر داشت که از میان آن ها ۳ الی ۴ نفر فوت کرده اند و بنظر من تعداد خیلی زیادی زیر آوار گیر کرده اند. او صدای انفجاری نشنیده و این حادثه ناشی از مشکلات مهندسی ساخت برج بوده است.

امدادگران با دیدن دست او متوجه زنده بودنش شدند، اما بر روی پاهای او بتن افتاده بود که در حال حاضر هم از ناحیه پاهایش درد و ناراحتی دارد.

ویدئویی از گفتگو با دختر نجات یافته از زیر آوار متروپل

آخرین جزئیات حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان

ساعت ۱۲:۳۰ ظهر دوم خردادماه ساختمان تجاری ۱۰ طبقه متروپل در شهرستان آبادان منطقه ته‌لنجی امیری فرو ریخت. ساختمان برج‌های دو قلوی متروپل به‌عنوان بزرگ‌ترین و کامل‌ترین مجموعه پزشکی، اداری، تفریحی، تجاری و پارکینگ طبقاتی در منطقه جنوب خوزستان در مراحل پایانی قرار داشت که بنابه دلایل فنی، متوقف شده بود.

به بهانه نجات دختر جوان از زیر آوار متروپل درباره این حادثه بیشتر صحبت می کنیم.

نجات دختر جوانمتروپل آبادان

امام جمعه آبادان: برخورد جدی با عاملان حادثه ریزش ساختمان مطالبه مردم است

حجت‌الاسلام عبدالحسین غبیشاوی امروز چهارشنبه _چهارم خردادماه_ در آئین تشییع شش نفر از جانباختگان حادثه ریزش ساختمان متروپل، با تسلیت به بازماندگان این حادثه اظهار کرد: این حادثه باعث حزن و اندوه مردم آبادان و بلکه کل کشور شد.

وی افزود: مردم باید با هم همدل باشند و به پیام‌های مسئولان توجه کرده و از تجمع در اطراف محل حادثه خودداری کنند تا در کار آواربرداری تسریع شود.

این گزارش حاکیست: پیکرهای پیمان بایندور و مهدی اسماعیلی از جانباختگان حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان با حضور جمعی از مردم و مسئولان محلی در این شهر تشییع و خاکسپای شد.

همچنین پیکر محمد کشفی برای تدفین به اصفهان، و پیکرهای مسیح صادقی، طارق قیم و امیر لفتو زاده برای تشییع به خرمشهر منتقل شد.

اینستاگرام و ایمنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس