چهارشنبه, ۹ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تصاویر هوایی از محل حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان

تاریخ نشر :سه‌شنبه 24 مه 2022 اشتراک:
ساختمان متروپل آبادان حوادث روز
در این ویدئو تصاویر هوایی از محل حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان را مشاهده می کنید. متاسفانه این حادثه تاکنون فوتی های زیادی داشته است

روز گذشته همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر اتفاقی وحشتناک در آبادان مردم خوزستان را داغدار کرد. ساختمانی ۱۰طبقه در آبادان به طور کامل فرو ریخت و ده ها نفر زیر آوار گرفتار شدند. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری هوایی از محل حادثه ساختمان مترو پل آبادان را برای شما قرار دهیم

محل ریزش ساختمان متروپل آبادان

طبق گزارش‌ها از محل حادثه ساختمان متروپل آبادان ، به دلیل ریزش بخش‌هایی از ساختمان ۱۰ طبقه اداری – تجاری ، برای ایمن سازی، خیابان اصلی امیری آبادان مسدود شد.

ویدئویی از تصاوری هوایی محل حادثه ریزش

جزئیات بیشتر درباره حادثه متروپل

صادق خلیلیان دوشنبه ۲ خردادماه در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره حادثه ساختمان متروپل اظهار کرد: در پی نخسین ساعات اطلاع از حادثه ساختمان متروپل در محل حاضر شدیم، هم اکنون گروه‌های امداد و نجات مشغول کار هستند.

استاندار خوزستان یکی از علت‌های ریزش ساختمان متروپل را عدم رعایت استانداردهای لازم در سازه این ساختمان بیان و عنوان کرد: در بررسی‌های اولیه برخی اشکالاتی در استانداردهای مورد نیاز سازه دیده شد در این راستا از رئیس دادگستری استان و قوه قضائیه درخواست کردیم تا با عوامل این حادثه برخورد کند برهمین اساس تاکنون ۲ نفر دستگیر شدند.

ساختمان متروپل آبادانریزش ساختمان متروپل آبادان

خلیلیان با بیان اینکه گروه‌های امدادرسانی در محل حادثه به صورت جدی فعال شده‌اند، افزود: چندین نفر از هموطنانمان در ساختمان گیر افتاده‌اند و عملیات جستجو برای یافتن آن‌ها در جریان است.
سخنگوی اورژانس کشور از استقرار ۵ آمبولانس و اتوبوس آمبولانس برای انتقال مصدومان حادثه ساختمان ۱۰ طبقه در حال ریزش در آبادان خبر داد و گفت: این حادثه تاکنون ۵ فوتی و ۲۷ مصدوم به جای گذاشته است.

ساختمان متروپل آبادانتصاویر ساختمان متروپل

رئیس دادگستری خوزستان گفت: تعداد بازداشت شدگان حادثه متروپل آبادان به ۸ نفر رسید که به غیر از مالک و پیمانکار این طرح ۶ نفر دیگر از نیروهای شهرداری آبادان و ناظران این طرح در بین احضار شدگان حضور دارند.

با تمامی عواملی که ترک فعل یا نظارت ناقص داشته باشند برخورد خواهیم کرد و پس از بررسی دقیق نتایج به آن به اطلاع عموم مردم خواهد رسید

اینستاگرام و تجارت نیوز

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده