شنبه, ۸ بهمن , ۱۴۰۱

کشف استخوان‌های پسر گمشده در کوه‌های امامزاده داوود

تاریخ نشر :شنبه 14 ژانویه 2023 اشتراک:
پسر گمشده حوادث روز
در این مطلب ماجرای کشف استخوان های یک انسان را در کوه های امامزاده داوود مشاهده می کنید که کوهنورد تهرانی آنها را پیدا کرده بود. پس از تحقیقات پلیس مشخص شد که این استخوان ها متعلق به یک پسر گمشده بوده است

چندی پیش با تماس یک کوهنورد تهرانی با اداره پلیس خبر کشف استخوان های یک جسد در کوه های امامزاده داوود گزارش شد. پس از حضور پلیس و کشف جسد بقایای جسد به پزشکی قانوی فرستاده شد. تا اینکه مشخص شد این استخوان ها متعلق به یک پسر گمشده است که چند ماه پیش ناپدید شده بود

کشف استخوان‌های پسر گمشده

استخوان‌های پسر گمشده در کوه‌های امام‌زاده داوود کشف شد.

اردیبهشت ماه امسال، زن میانسالی به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به افسر پرونده گفت: چندی قبل پسر جوانم با پراید سفیدرنگش از خانه خارج شده و بازنگشته؛ حتی تلفن همراه او نیز خاموش است.

کارآگاهان پس از اظهارات زن میانسال وارد عمل شدند و خیلی زود پراید سفیدرنگ مرد جوان را بدون سرنشین در جاده وردیج پیدا کردند اما اثری از مرد گمشده نیافتند.

پسر گمشدهاستخوان های پسر گمشده

بررسی‌ها نشان می‌داد، پسر گمشده یکی از برگزارکننده دورهمی‌های لاکچری در تهران بوده که با برخی از افراد حاضر در این دورهمی‌ها، اختلاف مالی داشته است همین سرنخ، شک تیم جنایی را برانگیخت.

در ادامه نیز مشخص شد، یک زن و مرد جوان با پسر گمشده قبل از حادثه مفقودی ارتباط مشکوکی داشتند که بدین ترتیب دو مظنون پرونده دستگیر شدند و در تحقیقات اظهارات ضد و نقیضی را به زبان آوردند.

کشف استخوان در کوه های امامزاده داوود

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه، چندی قبل کشف استخوان‌های یک انسان از سوی یک کوهنورد در کوه‌های امام‌زاده داوود به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد و با اعلام این خبر تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم بررسی صحنه جرم پس از حضور در محل حادثه با استخوان‌های یک انسان
مواجه شدند که مدارک هویتی یک فرد نیز در نزدیکی محل کشف جسد افتاده بود
که با اقدامات اطلاعاتی مشخص شد، مدارک هویتی متعلق به پسر گمشده است.

پسر گمشدهکشف جسد در کوه

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در نخستین گام احتمال دادند فرد گمشده
به قتل رسیده است؛ به همین خاطر تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی را
برای روشن شدن زوایای پنهان این پرونده آغاز کردند.

با دستور بازپرس کشیک قتل، استخوان‌های کشف شده برای تطابق
با دی‌ان‌ای فرد گمشده به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان
اداره دهم پلیس آگاهی در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس