یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱

سرقت از زنان عزادار توسط مردی با لباس زنانه

تاریخ نشر :شنبه 07 ژانویه 2023 اشتراک:
سرقت با لباس زنانه حوادث روز
در این مطلب ماجرای سرقت با لباس زنانه را مشاهده می کنید که یک مرد جوان با پوشیدن لباس های زنانه در بین زنان عزادار می رفت و از آن ها دزدی می کرد. این مرد شیاد در گورستان ها میرفت و در قسمت زنانه به سرقت گوشی و کیف پول آنها می پرداخت

مدتی پیش آمار سرقت های متعددی از گورستان های مشهد گزارش می شد. با حضور نیروهای مخفی پلیس و رصد گورستان ها سارق شیاد که برای سرقت با لباس زنانه اقدام کرد به دام افتاد. در پرشین وی ماجرای آن را ببینید

سرقت با لباس زنانه

مرد جوان با پوشش زنانه سراغ زنان عزادار می‌رفت و از آنان دزدی می‌کرد.

جوانی که با کلاه گیس و پوشش زنانه به کیف و تلفن همراه بانوان در آرامستان بهشت رضا(ع) مشهد دستبرد می‌زد، با همکاری نیروهای حراست در حالی دستگیر شد که تعداد زیادی از مال باختگان او را شناسایی کرده‌اند و راز سرقت شیرآلات سرویس‌های بهداشتی نیز فاش شد.

ماجرای شکارچی گورستان مشهد از آن جا پلیس را به تکاپو انداخت که سرقت گوشی های تلفن و محتویات کیف بانوان سوگوار در بهشت رضا (ع) مشهد روند صعودی به خود گرفت. اظهارات مال باختگان حکایت از آن داشت که کیف آنان هنگام عزاداری و مرثیه خوانی برای مردگان، توسط یک زن هدف دستبرد قرار گرفته است چرا که آن ها فقط در بخش سوگواری زنانه حضور داشتند!

سرقت با لباس زنانهسرقت با لباس زنانه توسط مرد شیاد

همزمان با افزایش سرقت گوشی های تلفن و ایجاد جو ناامنی در گورستان، گروهی از ماموران دایره تجسس کلانتری طرق تحقیقات گسترده ای را با همکاری نیروهای حراست بهشت رضا (ع) برای شناسایی «شکارچی گورستان!» آغاز کردند. آنان پس از رصد دوربین های مدار بسته به زن جوانی مشکوک شدند که رفتار و حرکات مردانه داشت.

وقتی نیروهای مشترک عملیاتی، این زن را زیر نظر گرفتند که موهای بلند او از زیر چادر نمایان بود، وارد قسمتی شد که زنان عزادار مشغول برگزاری مجلس ترحیم و عزاداری بودند. در حالی که زن جوان از طریق دوربین های مدار بسته کنترل می شد، ناگهان دست در کیف یکی از بانوان سوگوار برد و گوشی تلفن او را سرقت کرد. در این هنگام بود که ماموران وارد عمل شدند و این زن جوان را به اتاق حراست هدایت کردند.

تغییر چهره مرد جوان

در بازرسی ها مشخص شد او پسر جوانی است که با استفاده از چادر، کلاه گیس و لوازم آرایشی، خود را به شکل زنان تغییر چهره داده و این گونه به داخل قسمت زنانه نفوذ می کرد. همچنین از درون کیف دستی همراه این مرد جوان، گوشی سرقتی، روسری، شال، لوازم آرایشی و … کشف شد که از شگرد خاص شکارچی گورستان برای شکار طعمه های خود حکایت داشت.

با انتقال متهم به مقر انتظامی، بازجویی های تخصصی از وی زیر نظر سرگرد موسوی (رئیس کلانتری طرق) در حالی شروع شد که در همان مراحل اولیه تحقیقات ۱۷ تن از مالباختگان شناسایی شدند و برای اعلام شکایت به مرکز انتظامی مراجعه کردند.

سرقت با لباس زنانهماجرای سرقت با لباس زنانه

کنکاش های پلیس درباره شگرد «شکارچی گورستان» بیانگر آن بود که وی
با پوشش زنانه به جایگاه بانوان سوگوار می رفت و هنگامی که زنان میان سال
یا کهن سال از گوشی تلفن برای خواندن ادعیه زیارت اهل قبور استفاده می کردند
و سپس گوشی را درون کیف دستی خود می گذاشتند، او چادر خود را روی
کیف شکار خود پهن می کرد و به راحتی دست به داخل کیف می برد و به گوشی یا لوازم دیگر دستبرد می زد.

در حالی که تحقیقات افسران دایره تجسس برای شناسایی دیگر مال باختگان
شکارچی گورستان ادامه داشت ، بررسی ها نشان داد که او ۷ بار
نیز به شیرآلات سرویس های بهداشتی داخل مجموعه بهشت رضا (ع) مشهد
دستبرد زده است. این متهم با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی
روانه زندان شد تا تحقیقات برای ریشه یابی جرایم احتمالی دیگر وی ادامه یابد.

برترین ها

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس