جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

مرگ تلخ خانم دکتر در حادثه سقوط اتوبوس گردشگران اصفهانی

تاریخ نشر :شنبه 07 مه 2022 اشتراک:
سقوط اتوبوس گردشگران  حوادث روز
در این مطلب درباره حادثه دلخراش سقوط اتوبوس گردشگران اصفهانی به دره صحبت می کنیم که در این حادثه یک خانم دکتر درگذشت

روز گذشته یک دستگاه حامل گردشگران اصفهانی به علت لغزندگی جاده دچار حادثه شد و به دره سقوط کرد. در این حادثه ۲۲کشته و زخمی شدن که متاسفانه دو نفر جان باختند و بیست نفر دیگر مصدوم شده و به بیمارستان منتقل شدند. در ادامه در پرشین وی می خواهیم درباره مرگ یک خانم دکتر در حادثه سقوط اتوبوس گردشگران  اصفهانی صحبت کنیم.

مرگ خانم دکتر در سقوط اتوبوس گردشگران

سقوط اتوبوس گردش گران اصفهانی به دره، ۲۲ کشته و زخمی داشت . فیلمی از حادثه مرگبار رانندگی در دهدز رخ داد را مشاهده کنید.

مجید رحمانی فرماندار دهدز در تشریح این حادثه گفت: یک دستگاه اتوبوس حامل گردش گران اصفهانی که دارای مجوز هم هستند، عصر دیوز در ۵ کیلومتری شهر دهدز در یک پیچ جاده ای به دره سقوط نمود.

وی در خصوص علت حادثه، بیان داشت: بررسی های اولیه حکایت از لغزندگی جاده و خطای راننده دارد، ولی به زودی علت اصلی آن کارشناسی و اعلام می شود.

سقوط اتوبوس گردشگران سقوط اتوبوس گردشگران  اصفهانی

رحمانی در مورد تعداد جانباختگان و مصدومین این حادثه، گفت: متاسفانه تا کنون دو فوتی مرد و ۱۹ مصدوم مشخص و به بیمارستان شهدای ایذه منتقل شدند و تلاش برای بیرون آوردن دو مسافر دیگر همچنان ادامه دارد.

فرماندار دهدز افزود: تشکر ویژه از نیروهای مردمی و سایر دستگاه های امدادی برای نجات مصدومان این حادثه دارم.

خانم پزشک قربانی سقوط اتوبوس مسافربری به دره

در دقایق پایانی تنظیم این خبر، یکی از آگاهان محلی در تماس تلفنی از کشته شدن یکی از دو نفر باقیمانده خبر داد و گفت: این مسافر فوت شده آخری، یک خانم پزشک بوده است.

سقوط اتوبوس گردشگران ماجرای سقوط اتوبوس گردشگران

وی اضافه نمود: متاسفانه این جاده توریستی از کیفیت پایینی برخوردار بوده و تا کنون حوادث ناگواری در آن به وقوع پیوسته، علاوه براین، عدم وجود تابلوهای راهنمایی و رانندگی به خصوص در محل حادثه از ایرادات جدی وارده می باشد.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس