یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

سقوط یک رستوران با مشتریان به دریاچه ای در ترکیه!

تاریخ نشر :شنبه 24 دسامبر 2022 اشتراک:
سقوط رستوران حوادث روز
در این ویدئو سقوط رستوران به درون یک دریاچه را مشاهده می کنید. در این حادثه رستوران نیمه معلق به همراه مشتریانش که در حال صرف غذا بودند به درون دریاچه سقوط کردند ولی خوشبختانه اتفاق خاصی برای کسی رخ نداد

چند سالی است بازار رستوران های شیک و لاکچری داغ شده و در نقاط مختلف جهان رستوران های عجیب و غریب زیادی ساخته شده اند. رستوران هایی که برای جذب گردشگر بیشتر اقدام به انجام کارهای متفاوت می کنند. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از سقوط رستوران به درون دریاچه را ببینیم که روی آب بنا شده بود

سقوط رستوران در ترکیه

در این حادثه، اسکله رستوران فروریخت و مشتریان به دریا افتادند.نیروهای پلیس، آتش نشانی و تیم های امدادی به محل حادثه جهت نجات مجروحان اعزام شدند.

ویدئویی از لحظه فروریختن رستوان شیک

قشنگ ترین رستوران های معلق دنیا

در ادامه، برای آن هایی که از ارتفاع ترسی ندارند و می خواهند بالاترین ها را تجربه کنند، چند نمونه از رستوران های هوایی دنیا معرفی شده است.

رستوران اتمسفر (At.Mosphere) دوبی

اتمسفر در بلندترین آسمان خراش جهان، در طبقه ی ۱۲۲ برج خلیفه، واقع شده است و در حدود ۴۵۰ متر از زمین ارتفاع دارد. رستوران اتمسفر برای صبحانه، ناهار، چاشتِ بعد از ظهر و شام، پذیرای مهمانان خواهد بود.

شام در آسمان (Dinner in the Sky) دوبی

رستوران شام در آسمانِ دوبی در فهرست ۱۰ رستوران عجیب مجله فوربز جای گرفته است و تجربه ای منحصر به فرد را برایتان رقم می زند. این رستوران برای وعده های ناهار و شام از علاقه مندان پذیرایی می کند و میز غذاخوری آن توسط یک بالابر در ارتفاع ۵۰ متری آویزان است.

سقوط رستورانرستوران معلق

شام در آسمان (Dinner in the Sky) بروکسل

رستوران شام در آسمانِ بروکسل اولین رستورانی است که ایده ی آویزان بودنِ رستوران در هوا را، در سال ۲۰۰۶، اجرا کرده است. این رستوران که در ارتفاع ۴۵ متری در آسمان معلق است ظرفیت پذیرایی از ۲۲ مهمان را دارد و سرآشپز، همان جا بین زمین و هوا، غذا را آماده کرده و سرو می نماید.

رستوران پانورامیک (Le Panoramic)

رستوران پانورامیک در شرق فرانسه و در منطقه شامونی قرار گرفته است و چشم اندازی وسیع از کوه های آلپ را برای مهمانان فراهم آورده است. در هنگام صرف غذا در این رستوران، در زمستانْ کوه هایِ برف گرفته، و در تابستان طبیعتِ سبزِ آلپ، پیش چشمانتان خودنمایی خواهد کرد.

سقوط رستورانرستوران هوایی

رستوران استراتوسفر (Stratosfare) نیوزیلند

استراتوسفر در کویینزتاونِ نیوزیلند و بر بلندیِ کوه Ngongotaha واقع شده است و
برخی از بهترین غذاهای نیوزیلندی را سرو می کند. چشم انداز این رستوران
به واقع دیدنی محسوب می شود و مناظرِ زیبایِ شهرِ کویینزتاون و
دریاچه اطراف آن از فراز این رستوران کاملا قابل رویت است.

بارها و رستوران های هوایی بانکوک

در بانکوک، پایتخت تایلند، تعداد زیادی بار و رستورانِ هوایی دیده می شود که از بهترین نمونه ها در جهان هستند. از بین این غذاخوری ها، به عنوان مثال، می توان به رستوران ورتیگو، رستوران سیروکو، رستوران آسمان قرمز، رستوران ۳۶۰، بارِ آسمان، بارِ پنت هاوسِ اکتاو و بسیاری موارد دیگر اشاره کر

اینستاگرام و خام هام

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس