دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

زن دانشجوی پزشکی کودک ۶ساله همسرش را کشت

تاریخ نشر :یکشنبه 19 مارس 2023 اشتراک:
تنبیه کودک 6ساله حوادث روز
در این مطلب ماجرای تنبیه کودک 6ساله را مشاهده می کنید که توسط نامادری سنگدلش کشته شد. این زن جوان که دانشجوی پزشکی بود کودک 6ساله همسرش را کشت

چند هفته پیش گزارش مرگ یک کودک ۶ساله در بیمارستان تحقیقات پلیس را آغاز کرد. مشکوک بودن این مرگ تیم جنایی را وارد عمل کرد و پس از تحقیقات فراوان و بازجویی های متعدد مشخص شد که کودک توسط نامادری اش کشته شده است. در ادامه در پرشین وی ماجرای تنبیه کودک ۶ساله را مشاهده می کنید

تنبیه کودک ۶ ساله

دختر ۸ ساله در تحقیقات پلیسی راز تنبیه مرگبار برادر کوچکش را به دست نامادری فاش کرد.

۱۵ اسفند گزارش مرگ پسری ۶ ساله به بازپرس محمد وهابی اعلام شد. باتوجه به حساس بودن ماجرا، بازپرس جنایی دستور تحقیقات دقیق در این زمینه را صادر کرد.

نخست پدر کودک مدعی شد که وقتی صبح به سراغ پسرش رفته متوجه شده که نفس نمی‌کشد و او را به بیمارستان منتقل کرده است. این در حالی بود که روی دهان و صورت پسر بچه آثار کبودی و زخم به چشم می‌خورد.

تنبیه کودک 6سالهتنبیه کودک ۶ساله توسط نامادری

همین مسأله احتمال کودک‌آزاری را مطرح کرد و بار دیگر به بازجویی از پدر کودک پرداختند که این بار وی گفت: به خاطر اختلافاتی که با همسرم داشتم چند ماه قبل از او جدا شدم. دختر ۸ ساله و پسر ۶ ساله‌ام نزد همسرم بودند اما دادگاه حضانت آنها را به من داد و بعد از مدتی بچه‌ها نزد من آمدند. بعد از طلاق با زن جوانی که دانشجوی یکی از رشته‌های پزشکی است و از همسر اولش هم فرزندی ۱۱ ساله دارد عقد موقت کردم. راستش را بخواهید من دروغ گفتم چون پسرم هنگام بازی از راه‌پله‌ها به زمین افتاد.

ماجرای تنبیه کودک ۶ساله

اظهارات متفاوت مرد جوان، باعث شد تا بازپرس جنایی دستور بازداشت او را صادر کند. این بار مأموران به سراغ نامادری پسربچه رفتند اما او مدعی شد پسر ۶ ساله هنگام تاب‌بازی زمین خورده و صورتش زخمی شده است.

در حالی که پدر و نامادری هرکدام ادعای متفاوتی داشتند این بار تنها شاهد ماجرا که خواهر ۸ ساله پسرک بود تحت تحقیق قرار گرفت که او سرانجام راز کتک خوردن برادرش به دست نامادری را فاش کرد و گفت: برادرم داشت بازی و سر و صدا می‌کرد که نامادری‌ام عصبانی شد و او را دعوا کرد و بعد هم خیلی محکم با دست به صورت او کوبید.

تنبیه کودک 6سالهتنبیه کودک

دختربچه ادامه داد: ساعتی که به دست داشت به گیجگاه برادرم خورد و باعث خونریزی و کبود شدن او شد. همان موقع گفتم برادرم را نزد دکتر ببریم اما نامادری‌ام مخالفت کرد. شب که پدرم آمد و ماجرا را فهمید با نامادری‌ام دعوا کرد اما بازهم برادرم را دکتر نبرد. برادرم با همان حال بدش خوابید و صبح دیگر بیدار نشد.

با توجه به اظهارات دخترک و شواهد مبنی بر کودک‌آزاری مرگبار و اظهارات ضد و نقیض نامادری و پدر، به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران، آنها بازداشت شدند.

همشهری آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس