جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

داماد مسلح پدرزن و باجناقش را بخاطر مهریه در ساوجبلاغ به گلوله بست +عکس

تاریخ نشر :سه‌شنبه 27 فوریه 2024 اشتراک:
جنایت مسلحانه داماد خشن حوادث روز
داماد خشن در پی اختلاف با خانواده عروس بر سر مهریه ابتدا پدرزنش را به قتل رساند و سپس باجناقش را گلوله باران کرد و گفته می شود باجناقش در بیمارستان بستری است و این قاتل فراری بعد از تیراندازی مرگبار فراری شده بود که دستگیر شده است.

مرد کینه جود در اقدامی هولناک پدرزنش را به همراه باجناقش به خاطر مهریه در ساوجبلاغ به رگبار بست و سپس متواری شد که اکنون دستگیر شده است. در ادامه جزئیات جنایت مسلحانه داماد خشن را در پرشین وی مشاهده کنید.

جنایت مسلحانه داماد خشن

مرد کینه جو که در جریان حکم حلب مهریه دست به اسلحه شده و پدر زنش را به قتل رسانده و باجناق را زخمی کزده بود پس از یک ماه زندگی مخفیانه با تلاش کارآگاهان جنایی ساوجبلاغ شناسایی ودستگیر شد.

رسیدگی به این پرونده از یک ماه قبل درجریان تیراندازی مرگبار در یکی از خانه های مسکونی در ساوجبلاغ شروع شد.

خیلی زود تیمی از کارآگاهان جنایی در محل تیراندازی که با زخمی شدن یک مردمیانسال و دامادش همراه بود حضور یافتند . علی رغم تلاش تیم پزشکی مرد میانسال در اثر شلیک گلوله درهمان دقایق اولیه جان باخت و دامادش نیز راهی بیمارستان شد.

تیراندازی خونین در ساوجبلاغ

بازپرس کشیک قتل که بلافاصله خودش را به صحنه جنایت رسانده بود در همان گام نخست دستور داد پیکر خونین مرد میانسال به پزشکی قانونی منتقل شود در گام بعدی کارآگاهان برای کشف راز این درگیری خانوادگی و خونین تحقیقات خود را شروع کردند.

جنایت مسلحانه داماد خشندستگیری داماد کینه جو

عامل جنایت که داماد خانواده بود و پس از شلیک های خونین از صحنه جنایت گریخته بود با دستور بازپرس  بعنوان عامل جنایت تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

کارآگاهان با پی جویی های گسترده سرانجام رد قاتل فراری را پیدا کرده و در یک عملیات غافلگیرانه توانستند وی را دستگیر کنند.

تحقیقات پلیس نشان می‌داد اختلاف داماد خانواده از زمانی شروع شده بود که همسرش از وی به خاطر گرفتن مهریه شکایت کرده بود.

جزئیات جنایت مسلحانه داماد خشن

زمانی که پدر زن به همراه داماد دیگرش و مامور کلانتری با حکم جلب سراغش می روند او در خانه را باز نمی کند و چون مامور کلانتری حکم ورود به خانه را نداشت محل را ترک می‌کند پدر زن و دامادش که راهی خانه شده بودند

بعد از مدتی داماد کینه جو با خریدن یک اسلحه به خانه پدرش می رود و در  یک چشم بر هم زدن با شلیک چند گلوله حمام  خون راه انداخته ومتواری می شود. در این تیراندازی مرگبار پدر زن در دم جان باخت و باجناق اش نیز به خاطر اصابت گلوله زخمی شد.

متهم پس از بازجویی و اعتراف به جنایتی که مرتکب شده بودبه اتهام قتل عمد به زندان منتقل شده و در انتظار میز محاکمه خواهد بود.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس