جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

پادشاه بی‌ رحم با چاقو به جان اعضای خانواده‌ اش افتاد /او جنون ندارد

تاریخ نشر :چهارشنبه 28 فوریه 2024 اشتراک:
جنایت خانوادگی پادشاه در مشهد حوادث روز
در پی جنایتی هولناک که فردی به نام پادشاه در مشهد انجام داده بود و اعلام شده بود که او مدت زیادی در بیمارستان روانی بستری شده اما سلامت روان او حین جنایت خانوادگی بررسی شده و گفته می شود او جنون ندارد.

مرد جوانی که سال گذشته در یک اقدام هولناک با چاقو به جان خانواده اش افتاده بود و آن ها را زخمی کرده و در نهایت پدرش به قتل رسیده و مادر و خواهرش به بیمارستان منتقل شده بودند پزشکی قانونی اعلام کرده که او جنون ندارد. در ادامه جزئیات هولناک جنایت خانوادگی پادشاه در مشهد را در پرشین وی مشاهده کنید.

جنایت خانوادگی پادشاه در مشهد

سلامت روانی مردی که پدرش را کشته و مادر و خواهرش را زخمی کرده است، از سوی پزشکی قانونی تایید شد. پزشکی قانونی در حالی سلامت روانی متهم به قتل معروف به«پادشاه»را تایید کرد که او پدرش را با ضربات وحشتناک کارد به قتل رساند و مادر و خواهرش را روانه بیمارستان کرد.

دهم شهریور سال گذشته،وقوع جنایتی هولناک در مشهد،نیروهای انتظامی را به طبقه دوم یک ساختمان مسکونی در خیابان کشاورز کشاند. بررسی های مقدماتی حکایت از آن داشت که جوان ۳۴ ساله ای به نام «جعفر»با خشمی بی انتها به جان اعضای خانواده اش افتاده و همه آن ها را با ضربات وحشتناک کارد آشپزخانه به شدت مجروح کرده است.

درحالی که هنوز بررسی های اولیه ادامه داشت ناگهان خبر مرگ پیرمرد۷۲ ساله(پدرخانواده)در بی سیم های پلیس پیچید و بدین ترتیب روند تحقیقات با دستورات تلفنی قاضی ویژه قتل عمد به سوی «جنایت»تغییر یافت.

طولی نکشید که با حضور قاضی «محمود عارفی راد»در صحنه درگیری مرگبار مشخص شد اعضای خانواده برای خواب شبانه آماده شده بودند که مادر با فشردن کلید برق،لامپ های روشنایی را خاموش کرد وپذیرایی در تاریکی فرو رفت.

در همین هنگام ناگهان پسر ۳۴ ساله او که خود را«پادشاه» می نامید در حالی که دسته زرد کارد بزرگ آشپزخانه را در دست داشت در میان تاریکی ظاهر شد و به سمت خواهر ۳۷ ساله اش هجوم برد.

قتل اعضای خانواده با چاقو

او به جیغ های دلخراش خواهرش نیز توجهی نکرد وتیغه کارد را بر پیکرش فرود آورد. مادر«جعفر»که این صحنه دلخراش را دید به یاری دخترش آمد ولی او نیز با ضربات کارد «پادشاه»نقش بر زمین شد

.در این شرایط پیرمرد۷۲ ساله از جا بلند شد تا کارد خون آلود را از چنگ پسرش خارج کند ولی او نیز هدف ضربات بی رحمانه قرارگرفت به گونه ای که تیغه کارد بیش از ۲۰ بار پیکرش را خراشید واندام نحیفش را خون آلود کرد.

همزمان با فرار«جعفر»از این صحنه هولناک،همسایگان به طبقه دوم ساختمان آمدند وبی درنگ با نیروهای امدادی تماس گرفتند. دقایقی بعد پیکر پدر خانواده به بیمارستان رضوی و همسر ودخترش به بیمارستان شهید هاشمی نژاد انتقال یافتند اما لحظاتی بعد«غلامرضا ح»براثر اصابت ضربات کارد که عمق برخی از آنان به ۱۰ سانتی متر می رسید،جان خود را از دست داد ومادر و دختر از مرگ نجات یافتند.

جنایت خانوادگی پادشاه در مشهدصجنه جنایت خانوادگی پادشاه در مشهد

بنابراین گزارش، هنوز تحقیقات قاضی ویژه قتل عمد در صحنه جنایت به پایان نرسیده بود که همهمه ای در میان ساکنان ساختمان پیچید ومشخص شد «جعفر»با همان لباس های خون آلود به صحنه جرم بازگشته است به همین دلیل قاضی «عارفی راد» بی درنگ دستور دستگیری وی را صادر کرد و عوامل انتظامی نیز در یک اقدام غافلگیرانه حلقه های قانون را بر دستان وی گره زدند.

جزئیات جنایت خانوادگی پادشاه در مشهد

در همین حال مادر ۶۵ ساله «جعفر» که در مرکز درمانی بستری بود،درباره چگونگی وقوع این جنایت تکان دهنده به قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی وانقلاب مشهد گفت:پسرم که خود را «پادشاه» می نامد به مواد مخدر اعتیاد دارد و در بیمارستان روان پزشکی مشهد هم بستری شده است او یک کارد از قبل خریده بود و حال طبیعی درستی نداشت.

شب هنگام وقتی لامپ ها را برای خواب شبانه خاموش کردم ناگهان با همان کارد دسته زردی که داشت به سوی ما حمله ور شد و من دیگر چیزی نفهمیدم.

ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که «جعفر»۱۰ سال از عمرش را نیز پشت میله های زندان گذرانده است و زمینه هایی از اختلالات روانی دارد به همین  دلیل و با دستور ویژه قاضی «محمود عارفی راد» وی برای اظهار نظر تخصصی درباره سلامت روانی به پزشکی قانونی معرفی شد اما کمیسیون تخصصی پزشکان ،پس از انجام معاینات دقیق و مصاحبه با متهم مذکور، سلامت روانی وی را تایید کردند واو را مسئول اعمال خودش دانستند.

این گونه بود که «جعفر» به صحنه جرم هدایت شد و در حضور مقام قضایی،جزئیات قتل پدرش را شرح داد. در بازسازی صحنه قتل نیز سروان منفرد(افسر پرونده) به تشریح خلاصه ای از محتویات پرونده و اعترافات وی در پلیس آگاهی پرداخت  وسپس متهم مذکور برای طی مراحل دادرسی روانه زندان مرکزی شد.

خراسان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس