سه شنبه, ۱۶ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

پژو سفید راز جنایت هولناک را برملا کرد , تصاویر ۲ متهم فراری

تاریخ نشر :شنبه 28 آگوست 2021 اشتراک:
سرقت با پژو 206 حوادث روز
در این مطلب جزئیات ماجرای سرقت با پژو 206 که توسط دو جوان صورت می گرفت را می بینید

روزانه گزارش های متعددی مبنی بر سرقت و دزدی صورت می گیرد. دزدان نیز مانند همه مشاغل پیشرفت می کنند و روش های جدیدی را در کار خود اعمال می کنند. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرایی را برای شما بازگو کنیم که در آن دو جوان با اغفال دختران اقدام به سرقت با پژو ۲۰۶ سفید رنگ می کردند. در ادامه تصاویر آنها را می بینید

افشای راز سرقت با پژو ۲۰۶

سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو متهمی,
خبر داد که با اغفال دختران جوان و مسموم کردن آنها، اموالشان را سرقت می کردند.

سردار لطفی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: اوایل مرداد امسال,
دختر جوانی هراسان و نگران به پلیس آگاهی مراجعه کرد و از جنایت سیاهی,
که توسط سرنشینان خودروی پژو ۲۰۶ برایش رقم خورده بود، پرده برداشت.

وی با بیان اینکه دختر جوان توضیح داد، مدتی بود که شخصی به صفحه,
اینستاگرامم پیام می فرستاد و پیشنهاد ازدواج می داد با اینکه,
به او گفتم قصد ازدواج ندارم ولی مرد جوان که خودش را «امیر»,
معرفی کرده بود به ارسال پیام هایش ادامه داد و در نهایت,
پس از مدت ها با او قرار گذاشتم.

سرقت با پژو 206سرقت با پژو ۲۰۶ توسط دو جوان

شاکی افزود: وی با خودروی پژو ۲۰۶ سفید رنگی به محل ملاقات که غرب تهران بود،
آمد و من سوار خودرویش شدم؛ پس از چند دقیقه ای امیر پیشنهاد خوردن آبمیوه داد,
و در کنار خیابان توقف کرد با آنکه در آن اطراف آبمیوه فروشی نبود,
او از ماشین پیاده شد و بعد از دقایقی با ۲ آبمیوه برگشت.

وقتی آبمیوه را خوردم مزه بدی داشت و بعد از آن ناگهان احساس بیهوشی به من دست داد؛ لحظاتی بعد به هوش آمدم و امیر را دیدم که با مرد جوان دیگری مرا مورد آزار و اذیت قرار می دهند و از من رمز کارت عابر بانکم را می خواهند. در همین حالت گیجی بودم که امیر پس از سرقت پول ها، طلاهایم و کارت های عابر بانکم مرا در مقابل خانه‌مان رها کرد. تا سه روز گنگ بودم و حال خوبی نداشتم.

ماجرای اغفال دختران جوان

سردار لطفی اعلام کرد: با شکایت دختر جوان، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت بلافاصله وارد عمل شدند اما دختر جوان تنها قربانی پسر پژو سوار نبود، چرا که کارآگاهان با ۲ شکایت مشابه دیگر مواجه شدند که شاکیان این پرونده ها نیز اظهار داشتند با پسر ۲۰۶ سواری در فضای مجازی آشنا شده و پس از کشاندن قربانیان در محل قرار آنها را با آبمیوه مسموم بیهوش کرده و نقشه اش را اجرا کرده و پس از اجرای نقشه خود، قربانیان را در نزدیکی خانه یا محل کارشان رها کرده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهمان ادامه داشت تا اینکه در کمتر از یک ماه پس از نخستین شکایت، مخفیگاه امیر در غرب تهران شناسایی و در عملیات ویژه‌ای در مخفیگاهش بازداشت شد.

سرقت با پژو 206اقدام به سرقت با پژو ۲۰۶

وی گفت: متهم در ابتدا منکر جنایات سیاه و سرقت از دختران جوان بود اما در مواجهه با شاکیان به جرم خود اعتراف کرد و مدعی شد که پسر جوانی به نام کامران همدست وی بوده و پس از بیهوش شدن قربانیان با او همراهی می کرده است.

سردار لطفی گفت: بدین ترتیب کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ پس از هماهنگی قضائی با بازپرس دادسرای امور جنایی، راهی خانه کامران شده و او را نیز بازداشت کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه متهم دوم پرونده منکر همدستی در این جنایات سیاه و سرقت بود، اضافه کرد: یکی از شاکیان موفق شد وی را شناسایی کند اما ۲ شاکی دیگر با توجه به بیهوش بودن، موفق به شناسایی وی نشدند.

سردار لطفی ، خاطرنشان کرد: تحقیقات برای شناسایی سایر شاکیان احتمالی از سوی کارآگاهان اداره یازدهم معاونت مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت ادامه دارد.

خبرآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس