چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

ضرب و جرح مرگبار پسر خردسال توسط نامادری‌ اش در جنوب تهران

تاریخ نشر :شنبه 18 مارس 2023 اشتراک:
ضرب و جرح پسر خردسال حوادث روز
در این مطلب ماجرای ضرب و جرح پسر خردسال 6ساله را در یافت آباد تهران مشاهده می کنید که پس از تحقیقات پلیس مشخص شد توسط نامادری اش کشته شده است

چند روز پیش مرگ مشکوک یک پسر خردسال در محله یافت آباد تهران تیم جنایی را راهی محل حادثه کرد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم جزئیات ضرب و جرح پسر خردسال را برای شما قرار دهیم

ضرب و جرح پسر خردسال

یک پسربچه ۶ ساله توسط نامادری‌اش هدف ضرب و جرح مرگبار قرار گرفت.

پنجشنبه یازدهم اسفندماه امسال، مرگ مشکوک پسر بچه‌ ۶ ساله‌ای در خانه‌ای در محله یافت‌آباد از سوی پدر و نامادری‌اش به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد با دستور محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند؛ تیم پلیس به محض حاضر شدن در خانه مورد نظر با جسد پسر بچه ساله‌ای مواجه شدند که به طرز مشکوکی فوت کرده و آثار کبودی دور دهان او مشهود بود.

ضرب و جرح پسر خردسالضرب و جرح پسر ۶ساله

پدر این پسر بچه در روند تحقیقات به ماموران کلاتتری گفت: شب گذشته پسرم مثل همیشه به تخت‌خواب رفت و خوابید اما هنگامی که صبح قصد داشتم تا او را بیدار کنم متوجه شدم فوت کرده است که موضوع را به پلیس اطلاع دادم همچنین کبودی دور دهان پسرم برای این بوده که از پله‌ها افتاده است.

ضرب و جرح مرگبار پسر خردسال

همین آثار کبودی کافی بود تا کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور قاضی جنایی تحقیقات را آغاز کنند و در نخستین‌گام نامادری پسربچه را هدف تحقیق قرار دهند که او طی اظهارات ضد و نقیضی مدعی شد، متوفی که مشغول تاب‌بازی بوده بر روی زمین افتاده است.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه خواهر ۷ ساله متوفی راز این جنایت را فاش کرد و گفت که نامادری‌اش به دلایل نامشخصی با برادرش دعوا کرده و در جریان این درگیری با دستش که ساعت روی آن بوده محکم به دهان برادرش زده است!

ضرب و جرح پسر خردسالضرب و جرح

بررسی‌های تخصصی نیز حکایت از آن داشت، پس از این ضرب و جرح، متوفی حالش بد شده اما نامادری از رساندن او به بیمارستان خودداری کرده است که در ادامه نیز نامادری و پدر این پسربچه ۶ ساله توسط تیم جنایی بازداشت شدند.

با دستور محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جنایی، جسد پسر بچه برای معاینات‌ دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

تسنیم

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس