پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

اولین ویدیو و تصاویر از زلزله مهیب ترکیه و کُل خاورمیانه

تاریخ نشر :دوشنبه 06 فوریه 2023 اشتراک:
زلزله شدید ترکیه حوادث روز
در این ویدئو جزئیات زلزله شدید ترکیه که شب گذشته رخ داد را مشاهده می کنید. شب گذشته زمین لرزه ای به بزرگی 7.7 ریشتر ترکیه را لرزاند.شدت این زمین لرزه به اندازه ای بود که لبنان و سوریه را نیز لرزاند

بامداد امروز وقوع زمین لرزه شدیدی در جنوب ترکیه مردم اهالی آن مناطق را به خیابان ها کشاند. زلزله شدید ترکیه که به شدت ۷٫۷ریشتر بود مناطقی جنوبی ترکیه و همچنین عراق و ترکیه را نیز لرزاند. در ادامه در پرشین وی جزئیات این زمین لرزه را مشاهده می کنید

زلزله شدید ترکیه

رسانه های بین المللی از وقوع زلزله شدید ۷.۷ ریشتری در ترکیه خبر داده اند که لبنان ، عراق و دیگر کشورهای منطقه را هم لرزانده است.

دقایقی قبل زلزله ای ۷.۷ ریشتری جنوب ترکیه را لرزاند.شدت این زمین لرزه در حدی بالا بوده که در عراق ، سوریه و لبنان نیز احساس شده و مردم به خیابان ها آمده اند.

زلزله شدید ترکیهعکس زلزله شدید ترکیه

تا این لحظه، گزارش‌هایی از احساس این زمین‌لرزه در کشورهای ترکیه، سوریه، لبنان، فلسطین، عراق، اردن، مصر، عربستان سعودی و بخش‌های از اوکراین و اروپا از جمله یونان، بلغارستان و… ثبت شده است.

ویدئو حرم مطهر حضرت زینب لحظاتی پس از وقوع زلزله در ترکیه

مردم، شبانه در بسیاری از شهرهای ترکیه، سوریه و لبنان، از ترس ریزش ساختمان‌ها و پس‌لرزه‌ها، در سرمای زمستان به خیابان‌ها آمده‌اند.

اردوغان ریس جمهور ترکیه درباره زلزله گفت: هنوز نمی‌توان برآورد دقیقی از خسارت های زلزله داشت.

زلزله شدید ترکیهزلزله ترکیه

همه یگان‌ها و مؤسسات و نهادها تحت فرماندهی اداره حوادث و فوریت‌ها به حال آماده‌باش کامل سطح ۴ درآمده‌اند که این حالت، شامل درخواست برای ارسال کمک‌های بین‌المللی نیز می‌شود.

وزارتخانه‌های بهداشت و کشور و نیز اداره حوادث و فوریت‌ها و ادارات همه استان‌ها و تمامی دیگرمؤسسات باید به‌سرعت، کار امدادرسانی را ادامه دهند.

وضعیت یک فروشگاه در لبنان پس از وقوع زمین‌لرزه در ترکیه

خبرآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس