جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

معرفی یک دوره آنلاین برای یادگیری اصول نقاشی

اشتراک:
آموزش نقاشی کاردستی
دوره های آموزش نقاشی در سایت هنر ناهید

اگر به دنبال یک دوره غیر حضوری برای یادگیری اصول نقاشی در تکنیک های مختلف می گردید ، دوره های آموزش نقاشی در سایت هنر ناهید می تواند انتخاب خوبی باشد. تکنیک آبرنگ  یک تکنیک کاملاً حسی و آرامش بخش است که هر فردی برای لذت بردن از نقاشی، آموزش دادن و فروش می تواند انتخاب کند چون بازار به بسیار خوبی دارد. با ما همراه باشید تا دوره یادگیری اصول نقاشی آبرنگ را برای شما شرح دهیم.

معرفی یک دوره غیر حضوری برای یادگیری اصول نقاشی آبرنگ

این دوره شما را به دنیای شیرین آبرنگ وارد می کند. آبرنگ و تکنیک آبرنگ از جمله تکنیک های پرمخاطب است چون به علت خصوصیات روحی بودن کار آرامش خاص و لذت فوق العاده پس از پایان کار به شما می دهد. به شرط آنکه آموزش دیده باشید چون باید اجرا و روش کار را بدانید و اگر به کار مسلط نباشید و آموزش ندیده باشید زود از کار زده خواهید شد.

دوره منظره با موضوع آب و دریا و منظره های کوهستانی و جنگلی

این دوره  برای تسلط بر آبرنگ با موضوع آب و دریا و منظره های ساحلی طراحی شده است. در طول این دوره شما موارد زیر را به خوبی می آموزید:

۱- شما به راحتی می توانید روی قلم موها و کار با آنها مسلط شوید.

۲- تعدد رنگ و و درگیری با رنگ‌های متعدد در کار کمتر است.

۳- رسیدن به مهارت شما ،سریع تر امکان پذیر است.

نکته:  دوره منظره ساحلی و آب و دریا در آموزش نقاشی سایت هنر ناهید با تکنیک آبرنگ، در ۳۰ جلسه آموزشی ارائه شده است و در اختیار شما دوستان عزیز قرار دارد، که شامل هشت فصل است:

فصل اول

معرفی دوره آب و دریا همراه با تصاویر کار شده است.

آموزش نقاشیمعرفی دوره آب و دریا

فصل دوم

به شکل کامل معرفی ابزار را دارید که با چگونگی مراحل کار آشنا شوید.

فصل سوم

رنگ شناسی قبل از شروع کار آموزش داده می‌شود.

فصل چهارم

شروع تمرین و کار مرحله به مرحله آموزش آسمان و آب دریا و منظره های دور همراه با قایق و تصویر قایق در آب است، که به صورت مرحله ای آموزش داده شده تا شما مراحل کار را پشت سر هم یاد بگیرید و بتوانید با استاد انجام دهید و تعداد رنگ در کار کم است تا شما را برای کار با قلم مو‌ و  آبرنگ دچار مشکل نکند.

فصل پنجم

منظره ساحلی با ساختمان ها و قایق ها و فضاهای دور به شکل کامل مرحله به مرحله آموزش داده شده است.

آموزش نقاشیمنظره ساحلی با ساختمان ها و قایق ها و فضاهای دور

فصل ششم

در این آموزش غروب دریا را دارید که هارمونی رنگ های دیگر هدف این جلسات است؛ که پس از یادگیری هارمونی رنگ های سرد با موضوع غروب، با کاربرد رنگ های گرم نیز آشنا شوید.

فصل هفتم

در این فصل  امواج دریا و سنگ های ساحلی ریز و درشت و تصاویر سنگ ها در آب به آموزش مرحله به مرحله اجرا شده است .

فصل هشتم

درختان در کنار ساحل همراه با دورنما های ساحلی و فیگور ها در پلان های وسط که این دوره را به اتمام می رساند و شما با آموزش و تمرین مهارت منظرهای ساحلی در اشکال مختلف دست پیدا می کنید.

معرفی یک دوره غیر حضوری برای یادگیری اصول نقاشی آبرنگ

دوره دوم آبرنگ از دوره های غیر حضوری آموزش نقاشی با موضوع منظره و ۳۷ جلسه آموزشی طراحی و اجرا گردیده است . شما می توانید این دوره را از سایت هنر ناهید (www.honarenahid.ir) تهیه کنید.

فصل اول

همراه با تصاویر برای مخاطب این امکان را به وجود آورده است که شما با مراحل و موضوعات اجرا شده در دوره آموزشی آبرنگ با موضوع منظره هنر ناهید آشنا می شوید .

فصل دوم

معرفی وسایل به شکل کامل و با تصویر آموزش داده شده است.

فصل سوم

این دوره را رنگ شناسی تشکیل می‌دهد برای تسلط پیدا کردن بر موضوع منظره عنصر درخت یکی از موضوعات اصلی است.

فصل چهارم،پنجم،ششم،هفتم و هشتم

اختصاص به آموزش درختان کاج سرو ،پهن برگ درختان بدون برگ و نخل ها دارد.

فصل نهم

آموزش یک منظره ی ساده با موضوع ابرها،درختان دور و کلبه ها است که به شکل مرحله ای آموزش داده شده است.

آموزش نقاشیآموزش یک منظره ی ساده با موضوع ابرها،درختان دور و کلبه ها

فصل دهم

در این فصل موضوع ابر های رنگی و درختان دور و نزدیک و گل‌ها که بیشترین گرایش آن به رنگ های گرم و پاییزی است و مرحله به مرحله می باشد مطرح می شود.

فصل یازدهم

منظره نخلستان را در فصل ۱۱ به شکل کامل فرا می گیرید ابرهای پیچان با نخلستان‌های دور و نزدیک یکی از موضوعات اجرا شده آبرنگی در این دوره می باشد.

فصل دوازدهم

فصل ۱۲ یکی از تنالیته های متفاوت رنگی در طبیعت منظره برفی است. منظره برفی به علت خاصیت سفید و سرد بودن رنگ ها قوانین مخصوصی را دارد تا شما بتوانید این سفیدی را در کنار خاکستری رنگ های مجاور نشان دهید .این آموزش به روش کاملاً ساده و روان با چندین مرحله کار شما را برای رسیدن به مهارت یاری می رساند.

فصل آخر

در فصل آخر موضوع سخت تری با منظره جنگلی همراه با کلبه ها درختان و گلها انتخاب شده تا شما بتوانید توانایی خود را چندین برابر کنید. در واقع انتخاب مناظر از آسان به مشکل است تا شما در مقابل هر منظره ای با هر موضوعی قرار می گیرید به راحتی بتوانید با آبرنگ نقاشی و پیاده کنید و یک اثر هنری را خلق کنید.

برخی خصوصیت منحصربه فرد دوره اصول نقاشی آبرنگ

۱- بلافاصله بعد از تهیه این دوره تمام جلسات آموزشی در اختیارتان قرار می گیرد و  در هر زمان و در هر مکان و برای تمام عمر این دوره را در اختیار دارید و یک معلم خصوصی همیشگی در کنار شما است تا بارها و بارها در هر ساعتی که دوست دارید ببینید و تمرین کنید.

۲-مدل ها برای تمرین و کارهای بیشتر در اختیار شما قرار می گیرد.

۳ – پشتیبان صددرصدی دوره و رفع اشکال با خود استاد به صورت خصوصی و شخص به شخص تا رسیدن به مهارت  کامل را دارید.

دوره های غیرحضوری ضمن اینکه برای مهارت آموزی و آموختن تکنیک ها بسیار موثرند با کاهش در زمان و صرف هزینه های رفت و آمدی بهترین گزینه برای آموزش و یادگیری هستند. سایت هنرناهید منبع خوبی برای دریافت دوره های آموزشی است.

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس