آموزش ساخت جاشمعی با گل های مصنوعی

اشتراک:
آموزش ساخت جاشمعی با گل های مصنوعی خانه داری
گل مصنوعی به دلیل داشتن رنگ های مختلف و مدل های زیبا میتواند انرزی خاصی را در فضا ایجاد کند . برای آموزش ساخت جاشمعی با گل های مصنوعی با ما همراه باشید .

شمعدان با توجه به سلایق و کاربردهای متفاوت در مدل های مختلفی ساخته و روانه بازار می شود. جاشمعی امروزه اغلب در طراحی اتاق نشیمن و پذیرایی خانه‌های مدرن از آن استفاده می‌شود ساخت جا شمعی با گل مصنوعی را در پرشین وی ببینید.

ساخت جا شمعی

آموزش ساخت جاشمعی بازیافتی را تقدیم به همه آنهایی می کنم ، که یک کوه از گل های مصنوعی راانبار کردند و راهی برای استفاده از آنها ندارند.ساقه گل ها را کاملا” قطع کنید طوری که روی سطح صاف تعادل و ایستائی داشته باشند.گل ها را به صورت وارونه داخل قوطی رنگ فرو کنید.توی هر گل یک شمع کوچک فلزی قرار بدهید.چند گلبرگ وسط را با کش نازک به دور وارمر به صورت موقت ببندید.تا به همین حالت خشک شود (بعد از خشک شدن کش را جدا کنید) .قراردادن گل‌های مصنوعی در سرویس‌های بهداشتی چند سالی است که مورد توجه بسیاری از خانم های خانه دار در ایران است.

برای زیباتر کردن سرویس بهداشتی به عوض کردن شیرآلات و سرویس چینی بهداشتی احتیاج نیست. در حالی که کلی هزینه دارند، با چند تغییر کوچک هم می‌شود سرویس‌ها را به محیط زیباتری تبدیل کرد. گل‌ها می‌توانند در این فضایی که جز سرامیک‌ها جذابیت دیگری ندارند فضای شادابتری ایجاد کنند. افزودن رنگ با گل‌های کوچک به متن زمینه سرویس‌های بهداشتی یکنواختی را از بین می‌برد و احتیاج به صر ف هزینه‌های گزاف برای تعویض کاشی‌ها نیست.

ساخت جا شمعی با گل مصنوعی گل مصنوعی

آموزش ساختن جاشمعی

گل‌هایی با ساقه های کوتاه و کوچک انتخاب کنید.گلدان های سرامیکی کوچک بر روی سرویس آینه بهترین گزینه هستند.قرار دادن گل‌های مصنوعی کاکتوس جذابیت خاصی به سرویس بهداشتی شما می‌دهد.گل‌ها با ساقه بسیار بلند و درشت با گلدان‌های فرفوژه ای و یا از جنس بامبو را برای پر کردن فضای خالی پذیرائی خود انتخاب کنید.درختچه‌های مصنوعی، همراه با گلدان‌های سرامیکی به رنگ خاکی، جذابییت و طراوت خاصی به فضاهای خالی و سرامیک‌های ر‌وشن می‌دهند. اگر از آن دسته از افراد هستید که به سادگی اهمیت می دهند

می توانید برای پر کردن فضاهای خالی سالن پذیرایی از گل مصنوعی نی و یا گیاه بامبو مصنوعی نیز استفاده کنید. این گل ها درعین سادگی جذاب و شیک هستند.بر روی میز تخت خود و یا میزتوالت گل‌های مصنوعی تک رنگ بنفش و آبی قرار دهید و آرامش و شادابی را هر روز در اتاقتان زنده نگه دارید. گل‌هایی مثل زنبق بنفش و یا رزهای صورتی با ساقه‌های بلند در گلدان‌های شیشه ای ساده هارمونی خاصی به اتاق خوابتان می‌بخشد.

ساخت جا شمعی فانتزیانواع جاشمعی

گل‌های مصنوعی

گلهای مصنوعی که ظاهری شبیه به گل‌های آپارتمانی دارند با برگ های همیشه سبز، انتخاب شیکی برای محیط‌های اداری است. درختچه های مصنوعی از مطب یک پزشک تا بانک ها و سازمان_های دولتی کاربرد دارد. بهتر است از گلهایی که فقط ساقه و برگ هستند استفاده کنید. اگر یک آرایشگاه یا مرکز ترک اعتیاد دارید از گل های رنگی و سبدهای گل استفاده کنید. اما برای محیطی مثل دفتر وکالت درختچه‌ها فضای شیک تری ایجاد می کنند.

همیشه گل‌های مصنوعی با کیفیت روا به جنس های چینی و ارزان ترجیح دهید چرا که همانند وسائل خانه، یک گل مصنوعی با جنس خوب برای سال‌ها زینت بخش خانه شما خواهد بود.
گلدان¬های شیشه ای یا سرامیکی سفید بهترین انتخاب محسوب می¬شوند، چرا که باعث می‌شوند گل ها بهتر به چشم بیایند. همانطور که در بالا اشاره شد، در انتخاب رنگ گل ها سادگی را از یاد نبرید، انتخاب حداکثر سه رنگ متفاوت در کنار هم کفایت می کند.

بردوک –  همشهری انلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی