یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

۱۲ روش بالا بردن سطح خوش پوشی در زمستان

اشتراک:
خوش پوشی در زمستان مد و لباس
با دوازده روش پیشنهادی برای خوش پوشی در زمستان آشنا می شوید که قابلیت آن را دارند که سطح زیبایی استایل شما را به چند درجه بالاتر ارتقاء دهند.

با کاهش دما و کوتاه شدن روزها وقت تغییراتی در کمد لباس در فصل پاییز و زمستان است. گرچه گرم نگه داشتن خود در اولویت اول قرار دارد ولی با این حال نیاز نیست خوش پوشی در زمستان را فدای سرمای هوا کنید چرا که در فصول سرد به روش های مختلف می توانید استایل خود را گرم و در عین حال زیبا نگه دارید.

خوش پوشی در زمستان

روش اول: جواهرات

قدرت جواهرات را حتی برای استایل های زمستانی نباید دست کم گرفت. به گزارش پرشین وی برای مثال استفاده از حلقه های ظریف و ساده در کنار لباس های زمستانی جلوه ای موقرانه دارد که می توان آن را در کنار انگشترهای دیگر استفاده کرد و سبک منحصربه فرد و شخصی خود را پیدا آورد.

علاوه بر این استفاده از جواهرات ساده دیگری مثل گوشوارهای میخی، گردنبند شیک و یا ساعت مچی کلاسیک نیز هر لباسی را جذاب تر و شیک تر نشان می دهد. این اکسسوارها هیچ وقت از مد نمی افتد و استایل های زمستانی را به سطح بالاتری ارتقاء می دهد.

استفاده از ترکیب فلزاتی در رنگ های گرم با سنگ های جواهرنشان مثل کهربا و گارنت نیز خالی از لطف نیست. درست همانطور که در این فصل از چندین لایه لباس استفاده می کنید می توانید در کنار آن از چند حلقه، گردنبند و یا دستبند برای شیک تر نشان دادن لباس ها بهره ببرید. ست کردن شال ها با گردنبند نیز روش ابتکاری دیگری از کاربرد جواهرات در کنار لباس های زمستانی است.

خوش پوشی در زمستانروش های شیک پوشی زمستانه

روش دوم: پالتو و کت های گرم

کت های خوش کیفیت یکی از ضروری ترین سرمایه گذاری هاییست که می توان برای ماه های سرد انجام داد و از پیشنهادی ترین روش های خوش پوشی در زمستان محسوب می شود. به دنبال پالتوهای پشمی و یا ترکیب های مصنوعی گرم باشید. مدل کت های کلاسیک خوش دوخت پشمی و یا کت های پافر را در نظر بگیرید که شیک و در عین حال کاربردی هستند. رنگ های خنثی مثل مشکی، سرمه ای و یا شتری از رنگ های پیشنهادیست که به سادگی بیشتری با لباس ها ست می شوند. پالتوی مناسب و خوب می تواند به یکی از آیتم های مهم زمستانی تبدیل شود، بنابراین ارزش دارد وقت گذاشته و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

روش سوم: ست کردن لباس ها

یکی از کلیدی ترین روش های گرم ماندن و در عین حال خوش پوشی در فصل های سرد، ست کردن درست لباس هاست. برای مثال با لایه اول لباس ها شروع کنید، پیراهن گرم آستین بلند و یا یقه اسکی را پوشیده و سپس ژاکت و یا بافتنی گرم به آن اضافه کرده و در نهایت روی آن کت و یا کاپشنی شیک بپوشید. با این روش نه تنها گرم می مانید بلکه عمق و ابعاد بیشتری به لباس هایتان اضافه می شود.

روش چهارم در خوش پوشی در زمستان: شال و شال گردن

شال از آیتم های شیک و در عین حال کاربردی به خصوص در فصول سرد است. با استفاده از شال نه تنها خود را گرم نگه می دارید بلکه رنگ و بافت زیباتری به لباس ها اضافه می شود. شال هایی از جنس های مختلف، از بافت های درشت گرفته تا کشمیرهای نرم را انتخاب کنید که با موقعیت های مختلف همخوانی داشته باشند. همچنین آنها را به شیوه های مختلف ببندید چرا که هر کدام ظاهر و استایل متفاوتی ارائه می دهند. هنگام انتخاب طرح و رنگ نیز به هماهنگی آن با کت و پالتو و یا دیگر لباس ها و اکسسوارهای زمستانی توجه کنید.

ست کردن لباس هاراز استایل های شیک

روش پنجم: چکمه

چکمه های زمستانی که از دیگر فاکتورهای خوش پوشی در زمستان است باید در عین شیک بودن پاهای شما را خشک و گرم نگه دارند، به گزارش پرشین وی بنابراین بوت های ضدآب و عایق دار را انتخاب کنید که مناسب آب و هوای برفی و بارانی باشد. مدل های ساق بلند و یا تا زانو از جمله ترندهای روز هستند که پاها را گرم تر از مدل کفش های دیگر نگه می دارند. چکمه هایی در رنگ های خنثی مثل مشکی یا قهوه ای به سادگی با لباس های مختلف ست می شوند. علاوه بر این چکمه های سگک دار و یا خز دار را انتخاب کنید که نمای شیک تری دارند.

روش ششم: بلوز یقه اسکی

پیراهن های یقه اسکی یکی از آیتم های کلاسیک زمستانی است که علاوه بر گرم بودن، ظاهری شیک دارند. این مدل پیراهن ها را به تنهایی و یا زیر ژاکت و کت های دیگر بپوشید. همچنین پیراهن های یقه اسکی تنوع پذیری بالایی دارند و با استایل های کژوال و رسمی جلوه برازنده ای پیدا می کنند و همین امر آنها را به یکی از لباس های پایه و اساسی در کمد لباس زمستانی تبدیل می کند.

روش هفتم: استایل تک رنک

کاربرد تنها یک رنگ در استایل یکی از روش های قدرتمند در داشتن تیپ شیک در زمستان است. استفاده از رنگ های قوی مثل زرشکی، سرمه ای و یا خاکستری نوک مدادی ظاهر موقرتری خواهند داشت. البته توجه داشته باشید تا حد امکان نباید لباس هایتان تنها در یک طیف رنگی باشد بلکه باید از یک رنگ یکسان ولی در سایه رنگ های مختلف استفاده شود. برای مثال کت پشمی خاکستری روشن را با شلوار خاکستری نوک مدادی و ژاکت همرنگ آن ست کنید.

روش هشتم: دستکش

دستکش نیز از دیگر اکسسوارهاییست که به خوش پوشی بیشتر در زمستان کمک کند. مدل هایی را انتخاب کنید که رنگ آن با پالتو یا شال همخوانی داشته باشد. دستکش های چرمی نیز ظاهر شیک داشته و برای موقعیت های کژوال و رسمی مناسب است. همچنین برای خاص تر شدن استایل می توانید دستکش هایی با جزئیات خاص و منحصربه فرد مثل حاشیه دوزی با خز، سنگ دوزی شده و… استفاده کنید. دستکش علاوه بر گرم کردن دست ها، نمای لاکچری تری نیز به لباس های زمستانی می دهد.

فاکتورهای شیک پوشیفاکتورهای مهم در استایل های زمستانی

روش نهم: کیف

کیک دستی شیک و مناسب نیز از دیگر روش های بالا بردن سطح لباس های زمستانی است.  کیفی را انتخاب کنید که خرج کار منحصر به فردی داشته باشد، مثلا رنگ و یا بافت جذابی داشته باشد تا حدی که تبدیل به برجسته ترین آیتم استایل شما شود. کیف های سبک پستچی و یا کیف های سایز بزرگ از جمله انتخاب های کاربردی برای زمستان است.

روش دهم در خوش پوشی در زمستان : طرح های چهارخانه

استفاده از لباس و اکسسوارهایی در طرح چهارخانه ظاهری گرم و کلاسیک به استایل زمستانی می دهد. کت و پالتو و شال و شال گردن در طرح چهارخانه از جمله آیتم های پایه است که هیچ وقت از مد نمی افتد. می توانید ترکیب رنگ های قرمز و مشکی، سبز و سرمه ای و یا رنگ های خاکی را برای این طرح در نظر بگیرید.

روش یازدهم: ژاکت و بافت های بلند

بافت های بلند و درشت، تنوع پذیر بوده و در عین حال کاربردی هستند. علاوه بر گرم بودن، برای پوشیدن در کنار بلوزها و تی شرت های مختلف نیز عالی هستند. به گزارش پرشین وی از رنگ های خنثی استفاده کنید که به سادگی بیشتری با لباس های دیگر ست می شوند. بافت های بلند را می توانید با یک کمربند ست کنید و یا به سادگی آن را روی شلوار قرار دهید.

روش دوازدهم: ترکیب جنس های مختلف

یکی از بهترین روش ها برای بهتر کردن استایل و خوش پوشی در زمستان ، کاربرد پارچه هایی در جنس های مختلف است. لباس هایی در جنس های پشمی، کشمیر و یا چرم را با هم ست کنید چرا که از نظر بصری می تواند جذاب تر باشد. برای مثال می توانید ژاکت با بافت درشت را با دامن یا شلوار چرم ست کنید که کنتراست زیبایی با هم داشته و در عین حال هر دو گرم و شیک هستند.

تهیه و ترجمه: گروه مد و لباس پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: fashiondivadesign

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده