جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

همسر اللهیار صیادمنش مانع بازگشت او به استقلال یا …!

تاریخ نشر :چهارشنبه 06 دسامبر 2023 اشتراک:
اللهیار صیادمنش تازه ترین ها از دنیای ورزش
ستاره ایرانی هال سیتی اللهیار صیادمنش که یکی از ستاره های سابق استقلال می باشد گفته می شود که جواد نکونام می خواهد او را به استقلال بازگرداند و در این میان حواشی به وجود امده که همسرش قصد ندارد در ایران زندگی کند و ظاهرا شرایط باشگاه استقلال او را راضی نکرده است.

ستاره سابق استقلال در یک قدمی این تیم قرار دارد و گفته می شود با وی مذاکراتی صورت گرفته اما این که چرا این فوتبالیست جوان قصد بازگشت ندارد دلایلی دارد. در ادامه تصویری از همسر اللهیار صیادمنش را در پرشین وی مشاهده کنید.

همسر اللهیار صیادمنش

یکی از مشکلات این روزهای باشگاه استقلال دست و پنجه نرم کردن با موضوع عبور احتمالی این باشگاه از سقف تعیین شده برای هزینه‌ های فصل جاری لیگ برتر است. شکایتی که از سوی چند باشگاه لیگ برتری علیه استقلال صورت گرفته و ظاهراً قرار است پنجشنبه این هفته حکم آن نیز رسماً اعلام شود.

طی روزهای گذشته پیش از سفر علی خطیر به خارج از کشور جواد نکونام در ارتباط با یارگیری استقلال در نیم فصل با او صحبت کرده است اما ظاهرا مشکلاتی در این بین وجود دارد.

یکی از گزینه‌ های مد نظر استقلال برای تقویت این تیم در نیم فصل دوم بازگرداندن اللهیار صیادمنش به جمع بازیکنان استقلال است. صیادمنش که این روزها صحبت از جدایی اش از تیم هال سیتی در دسته یک لیگ انگلیس یا همان چمپیونز لیگ مطرح شده یکی از گزینه‌های جواد نکونام برای قرار گرفتن کنار گوستاو بلانکو در خط حمله استقلال است اما به دلیل پر شدن سقف هزینه‌های باشگاه استقلال ظاهرا این موضوع برای این تیم غیر ممکن به نظر می‌رسد.

همسر اللهیار صیادمنشاللهیار صیادمنش

زندگی همسر اللهیار صیادمنش در ترکیه

از راهروهای باشگاه استقلال خبر رسید که شاید این بازیکن به دلیل شرایط زندگی زناشویی با همسر ترکیه‌ای خود ترجیح بدهد در ترکیه به فوتبالش ادامه بدهد اما برخی افراد نزدیک به صیادمنش در این باره مشخصا اعلام کردند او هیچ مشکلی برای حضور در لیگ برتر ایران و زندگی در تهران ندارد و این تنها بسته به شرایط باشگاه استقلال و ماجرای سقف هزینه‌ های این مجموعه است.

یادآور می‌شود؛ در این مدت بارها شاهد انتشار خبر کسر بخشی از قرارداد اعضای استقلال بودیم تا نفراتی مثل مهدی هاشمی نسب یا بدنساز خارجی تیم استقلال بتوانند کارت حضور در میادین را بگیرند و به استقلال کمک کنند.

همسر اللهیار صیادمنشهمسر اللهیار صیادمنش

روزهای سیاه و تیره برای الماس استقلال

اللهیار صیادمنش در فصل جاری وضعیت عجیبی را تجربه می‌کند و پس از دو مصدومیت متوالی که نگذاشت به ترکیب هال سیتی برسد و در رقابت‌ های چمپیونشیپ انگلیس بدرخشد، حالا چهار مسابقه متوالی است که کاملا از ترکیب فاصله گرفته و حتی دوباره در فهرست قرار نگرفته است.

پدیده سابق فوتبال ایران که در دور برگشت فصل ۲۲-۲۰۲۱ حضور قرضی در هال سیتی داشت و در ۱۲ مسابقه چمپیونشیپ انگلیس یک گل به ثمر رساند و پس از آن انتقالش به این باشگاه از فنرباغچه را با رقم ۴ و نیم میلیون یورویی قطعی کرد، سال گذشته در ۱۹ بازی دو گل زد و دو پاس گل داد، اما در این فصل اوضاع عجیبی برای او رقم خورده است.

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده