جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ازدواج مرتضی پورعلی گنجی مدافع خوشتیپ پرسپولیسی ها

تاریخ نشر :دوشنبه 26 فوریه 2024 اشتراک:
مرتضی پورعلی گنجی تازه ترین ها از دنیای ورزش
مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی‌ پوش پرسپولیس که در دیدار تیم ملی کشورمان با قطر دچار مصدومیت شده بود و فصل خود در لیگ برتر را از دست داده امروز تصویری در صحفه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرد و خبر متاهل شدنش را رسانه ای کرد.

مدافع ملی‌ پوش پرسپولیسی ها که دوران مصدومیت خود را سپری می کند با انتشار یک استوری خبر از عروسی خود داده و در تصویر منتشر شده همسرش را سانسور کرده است. در ادامه جزئیات ازدواج مرتضی پورعلی گنجی را در پرشین وی مشاهده کنید.

ازدواج مرتضی پورعلی گنجی

مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع محبوب پرسپولیس، که چند ماه پیش به شدت از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت شد، با انتشار تصویری در اینستاگرام از عروسی خود خبر داد.

پورعلی‌گنجی ۳۱ ساله که سابقه بازی در دو جام جهانی را دارد، فرصت این را خواهد داشت تا از سال جدید با پایان مصدومیت به ترکیب تیمش بازگردد.

وی در اینستاگرام خود تصویری از دامادی خود منتشر کرد و نوشت: یار خوب تمام ماجراست.

ازدواج مرتضی پورعلی گنجیازدواج مرتضی پورعلی گنجی

مصدومیت ستاره تیم ملی

حدود سه ماه قبل پورعلی‌گنجی در بازی فینال تورنمنت چهارجانبه اردن مقابل تیم ملی قطر آنقدر باانگیزه و بااشتیاق فوتبال بازی می‌کرد که در میانه زمین و در شرایطی که شاید نیاز نبود آنقدر به آب و آتش بزند، برای تصاحب توپ در جدال با بازیکن حریف طوری روی توپ رفت که زانویش چرخید و برای دومین‌بار از ناحیه رباط صلیبی زانو دچار پارگی شد.

پورعلی‌گنجی با آن مصدومیت هم خودش را از جام ملت‌ها محروم کرد هم باعث شد پرسپولیس در خط دفاعی با مشکلاتی جدی مواجه شود. او بازیکن مهمی در ترکیب پرسپولیس بود و حتی گل‌محمدی نیز به تاثیر غیبت او در افت کیفیت دفاعی تیمش اشاره کرده بود

ضمن اینکه اگر مرتضی مصدوم نمی‌شد شاید حالا در ترکیب اصلی تیم ملی هم حضور داشت اما یک لحظه هیجانی و یک نفوذ و تکل بی‌مورد باعث مصدومیتی شد که ضررهایش چندجانبه بود.

ازدواج مرتضی پورعلی گنجیمرتضی پورعلی گنجی

ازدواج مرتضی پورعلی گنجی مدافع پرسپولیس

مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع پرسپولیس با انتشار یک استوری خبر از ازدواجش داد. او که پیش از جام ملت‌ها و در بازی ایران و قطر دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شده بود، فصل را از دست داد.

او حالا از این فرصت استفاده و مراسم ازدواج خود را برگزار کرد. مدافع پرسپولیس در عکسی که به اشتراک گذاشته تصویر همسرش را سانسور کرده است.

ورزش سه , خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس