جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

دختر هادی چوپان با لباس محلی / انتخاب ملکه گرگ ایرانی

تاریخ نشر :سه‌شنبه 27 فوریه 2024 اشتراک:
هادی چوپان تازه ترین ها از دنیای ورزش
هادی چوپان مرعوف به گرگ ایرانی که برای حضور در اوپن آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴ در خارج از کشور حضور دارد با انتشار تصویری از دختر زیبایش در استوری اینستاگرام خود که دخترش لباس زیبای محلی پوشیده نوشته است که دخترش یک ملکه می باشد.

گرگ ایرانی علاقه خاصی به فرزندانش دارد و مخصوصا دخترش که تصاویری از او را در صحفه شخصی اش منتشر کرده و از او به عنوان ملکه اش یاد کرده است. در ادامه تصاویری از دختر هادی چوپان را در پرشین وی مشاهده کنید.

دختر هادی چوپان

کمتر از یک هفته تا آغاز مرحله پیش‌داوری دسته اوپن آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴ باقی مانده و شرکت‌کنندگان در این رقابت بدنسازی هیجان‌انگیز، اندک‌اندک در حال حضور در اوهایو هستند.

هادی چوپان نیز به عنوان یکی از مدعیان اصلی این رقابت در آمریکا حضور دارد و تمرینات سنگین خود را زیر نظر هنی رامبد پیش می‌برد.

گرگ ایرانی با وجود این‌که نشان داده وابستگی خاصی به خانواده خود دارد، مدت‌هاست که دور از آن‌ها برای موفقیت در حرفه خود تلاش می‌کند.

چوپان که در صفحه شخصی خود تصاویری از فرزندانش منتشر می‌کند، به تازگی با انتشار تصویر دخترش که لباس محلی به تن دارد نوشت: دختر من یک ملکه است.

دختر هادی چوپاندختر هادی چوپان

شوخی گرگ ایرانی با کریس

هادی چوپان که برای حضور در آرنولد کلاسیک راهی آمریکا شده اخیرا جلسه تمرینی مشترکی با کریس بامستد قهرمان ۵ دوره اخیر فیزیک کلاسیک داشته، یک جلسه تمرینی زیر نظر هنی رامبد که برخلاف تمرین مشترک این دو در سال گذشته (پیش از المپیا ۲۰۲۲)، لحظات فان حداقلی داشته است.

تمرین بدنسازی مشترک قبلی هادی چوپان و کریس بامستد به شدت مورد توجه مخاطبان قرار گرفته بود، تمرینی که لحظات جذاب زیادی داشت، در حالی که این جلسه تمرینی با جدیت بالایی برگزار شده است.

گرگ ایرانی علاوه بر تمرینات مشترکش با اسطوره فیزیک کلاسیک، رابطه بسیار خوب و صمیمی نیز با او دارد و شوخی‌های او با بامستد همواره مورد توجه دنبال کنندگانش در فضای مجازی قرار می‌گیرد.

چوپان در آخرین تمرین مشترک خود با بامستند نیز ترک عادت نکرد و اینبار با موهای تراشیده این بدنساز مشهور شوخی کرد که البته با خنده او و مربیشان هنی رمبد همراه بود.

دختر هادی چوپانهادی چوپان و دخترش

دختر هادی چوپان در کنار افتخارات پدرش

هادی چوپان قهرمان سال گذشته مسترالمپیا با آمادگی بالایی در مسابقات این دوره مسترالمپیا نیز شرکت کرد و در حالیکه یکی از مدعیان اصلی قهرمانی مسترالمپیا در سال ۲۰۲۳ به شمار می‌رفت قافیه را به لانکسفورد آمریکایی باخت و به مقام نایب قهرمانی رسید.

چوپان ورزشکار اهل شیراز که به گرگ پارسی شهرت یافته تنها ایرانی است که توانسته قهرمان مستر المپیا شود. وی از سال ۲۰۱۹ به مدت پنج دوره در مسابقات مستر المپیا حضور یافته موفق به کسب مقام‌ های دوم در سال ۲۰۱۹ سوم در سال ۲۰۲۰ چهارم در سال ۲۰۲۱ اول در سال ۲۰۲۲ و دوم در سال ۲۰۲۳ شده است.

فرزند هادی چوپان نیز با لباس رسمی شیرازی‌ ها عکس جالبی با کلکسیون پدرش گرفته است.

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس