یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جام جهانی بادکنک مسابقه‌ ای هیجان‌ انگیز محصول مشترک کرونا و پیکه!

تاریخ نشر :یکشنبه 22 اکتبر 2023 اشتراک:
جام جهانی بادکنک ها تازه ترین ها از دنیای ورزش
گفته می شود که جام جهانی بادکنک ها توسط جرارد پیکه مدافع میانی سابق اسپانیا و بارسلونا و ایبای لیانوس سلبریتی اینترنتی سازماندهی و در اکتبر ۲۰۲۱ در تاراگونای اسپانیا اولین دوره این مسابقات برگزار شده است.

گفته می شود که جام جهانی بادکنک ها توسط جرارد پیکه و یک سلبریتی اینترنتی ابداع شده و اکنون یک مسابقه هیجان انگیز می باشد که در ادامه تصاویری از این بازی را در پرشین وی مشاهده کنید.

جام جهانی بادکنک ها

جام جهانی بادکنک‌ها که به مسابقات بادکنک‌بازی هم شناخته می‌ شود، به ابتکار جرارد پیکه و یک سلبریتی اینترنتی راه‌اندازی شده بود.

کمتر کسی پیدا می‌ شود که این بازی را در زندگی‌ اش انجام نداده باشد؛ فقط با یک بادکنک و قانونی ساده: اجازه ندهید بادکنک سطح زمین را لمس کند! این بازی اکنون جام‌جهانی رسمی دارد. بله درست خواندید؛ جام جهانی بادکنک.

اولین دوره از این مسابقات که توسط جرارد پیکه، مدافع میانی سابق اسپانیا و بارسلونا و ایبای لیانوس سلبریتی اینترنتی سازماندهی و در اکتبر ۲۰۲۱ در تاراگونای اسپانیا برگزار شد و فرانچسکو دلاکروز از پرو اولین قهرمان جهان در اولین جام جهانی بادکنک شد.

جام جهانی بادکنک هاجام جهانی بادکنک ها

جرارد پیکه و ایبای لیانوس

این مسابقات در زمینی به ابعاد ۸×۸ متر برگزار و از مبلمان، میز، صندلی و حتی یک ماشین کوچک به عنوان موانع استفاده شد. پیکه در این‌باره گفته بود: شگفت‌انگیز! با همه مسابقات فرق دارد. گاهی اوقات باید از منطقه امن خود خارج شوید و چیزهای جدیدی را امتحان کنید.

در طراحی این مسابقات از ویدیوهای وایرال‌ شده خانواده آرندوندو از اورگان ایالات متحده الهام گرفته شده است. فرزندان خانواده آنتونیو، دیگو و ایزابل در طول قرنطینه ویروس کرونا در خانه بادکنک‌بازی می‌کنند و ویدیوها را در تیک‌ تاک منتشر می‌ کنند. آنتونیو و دیگو نیز در این جام‌جهانی ۳۲ تیمی حضور داشتند.

مسابقات جام جهانی بادکنک ها

آنتونیو گفت: ما در کودکی این بازی را انجام می‌ دادیم و در زمان شروع قرنطینه دوباره به فکر این بازی افتادیم. گاهی اوقات در مورد این‌که آیا بادکنک به زمین خورده یا نه بحث‌های زیادی پیش می‌آمد، بنابراین شروع به فیلمبرداری در حالت آهسته کردیم تا ببینیم آیا این اتفاق افتاده یا خیر، و در نهایت تصمیم گرفتیم ویدیوها را پست کنیم.

جام جهانی بادکنک هامسابقه بادکنک

وقتی صبح روز بعد از خواب بیدار شدم دیدم ویدیوی بادکنک‌بازی ما وایرال شده؛ یک میلیون لایک! و بعد از آن تصمیم گرفتیم به بازی ادامه دهیم و بیش‌ تر و بیش‌ تر بازی کردیم تا این‌که یکی از راندها مورد توجه ایبای و پیکه قرار گرفت.

دلاکروز در فینال ۲۰۲۱ اسپانیا، یان اشپیس آلمانی را با نتیجه ۶ بر ۲ شکست داده بود. قدم بعدی چه خواهد بود؟ بادکنک طلا؟

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
اکران فیلم کوچه ژاپنی ها
پدرام شریفی
نگار فروزنده
سحر گلدوست
النا آسا
شیراز گردی آذری جهرمی
کیش گردی مریم معصومی
میز عصرانه‌ مینا مختاری
بزرگسالی نبات استخری
دمبل زدن سوفیا دختر پرتوان منوچهر هادی و یکتا ناصر
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس