جدیدترین اختلاف پیکه و شکیرا خواننده کلمبیایی با دارایی ارزشمندش

تاریخ نشر :دوشنبه 12 سپتامبر 2022 اشتراک:
شکیرا و پیکه اخبار ورزشی
گفته می شود که جوایز شکیرا که جزو ارشمندترین دارایی او هستند پس از جدایی در دفاتر جرارد پیکه جا مانده و خواننده کلمبیایی در صدد پس گرفتن آنها می باشد.

دو چهره مشهور هنری و ورزشی بعد از جدای اختلافت زیادی با هم دارند و از حضانت فرزندانشان گرفته تا تقسیم اموال با مشکلات زیادی روبرو هستند. در ادامه جزئیات ارزشمندترین دارایی شکیرا و پیکه را در پرشین وی مشاهده کنید.

دارایی شکیرا و پیکه

شکیرا و جرارد پیکه چالش برانگیزترین لحظه زندگی خود را پشت سر می‌گذارند و به نظر می‌رسد پس از پایان رابطه عاشقانه ۱۲ ساله خود، سرانجام در دادگاه برای حضانت فرزندانشان و همچنین تقسیم اموال مادی با یکدیگر روبرو خواهند شد.

اکنون، همانطور که خبرنگار مشهور «جوردی مارتین» گزارش داده، چیزهایی که شکیرا خیلی دوستشان دارد در شرکت پیکه «کازمِس» جا مانده است.

مارتین تایید کرد که: «جوایز گرمی شکیرا هنوز در آنجا نمایش داده می‌شود و پیکه آنها را به شکیرا پس نداده است.» با این حال، این موضوع برای نامزد جدید پیکه، کلارا چیا مارتی، که در شرکت پیکه کار می‌ کند هم چندان خوشایند نیست که هرروز این جوایز را ببیند. در مجموع ۱۵ جایزه در شرکت باقی مانده و خواننده کلمبیایی اصلا دلش نمی‌خواهد آنها را از دست بدهد.

داستان ارزشمندترین دارایی شکیرا و پیکه

شکیرا می‌خواهد به میامی نقل مکان کند تا از آزار و اذیتی که در کاتالونیا دریافت می‌کند دور بشود. طبق گفته همان ژورنالیست، مدافع بارسلونا مایل است در ازای یک بسته بلیت درجه یک برای دیدن آنها و غرامت مالی ۴۰۰ هزار دلاری، توافق‌ نامه‌ ای با شکیرا امضا کند که بچه‌ ها را با خودش به آمریکا ببرد.

دارایی شکیرا و پیکهشکیرا خواننده مشهور

چیزی که تا حدی باعث می‌شود این زوج توافق را از سر بگیرند، مشکلات ورزشی‌ پیرامون پیکه است. ژاوی هرناندس روی این بازیکن کهنه‌کار حساب نمی‌کند و احتمال جدایی او از تیم کاتالونیا در حال افزایش است.

و دقیقا اینجاست که همه چیز در مسیر درست می‌افتند: اینترمیامی به امضای قرارداد با پیکه علاقه نشان داده و بازی در MLS و نزدیک بودن به فرزندانش سناریوی ایده‌آلی برای او خواهد بود.

از دیگر دارایی شکیرا و پیکه  و از کالاهای مادی مورد مناقشه هواپیمای شخصی است که آنها با هم در سال ۲۰۱۰ خریداری کردند و ارزش آن ۲۰ میلیون یورو است. داخل آن بازسازی شده و گنجایش ۱۰ مسافر را دارد و هیچ کدام نمی‌خواهند از چنین دارایی لوکسی دست بکشند.

افسردگی خواننده مشهور پس از رابطه جدید نامزدش

انتشار تصاویری از رابطه جدید جرارد پیکه با یک دختر ۲۳ ساله، به نظر می‌رسد باعث ناراحتی و عصبانیت شکیرا شده است. این زوج که در ماه ژوئن از هم جدا شدند پیش از این توافق کرده بودند که خبری در خصوص روابط بعدی آن‌ها منتشر نشود اما پیکه زیر این توافق زده و همین موضوع باعث ناراحتی همسر سابق او شده است.

دارایی شکیرا و پیکهشکیرا و فرزندانش

اخیرا تصویری از حضور پیکه همراه با کلارا چیا مارتی ۲۳ ساله که دانشجوی روابط عمومی و کارمند خود پیکه است در جشنواره Summerfest Cerdanya منتشر شده است.

پس از این اتفاق جوردی مارتین که یک خبرنگار پاپاراتزی در برنامه تلویزیونی El Gordo y La Flaca است تصاویر از شکیرا منتشر کرده که او را کاملا ناراحت نشان می‌دهد.

خبر ورزشی , خبر انلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس