جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

بنجامین فرزند سرخیو آگوئرو خوش‌بخت‌ ترین پسر دنیای فوتبال

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 15 دسامبر 2022 اشتراک:
سرخیو آگوئرو تازه ترین ها از دنیای ورزش
سرخیو آگوئرو از همسر سابقش دختر دیگو مارادونا یک پسر به نام بنجامین دارد و مسی به عنوان پدرخوانده فرزندش انتخاب شده و مسی در دیدار آرژانتین و کرواسی شورت خود را به او هدیه داد.

پسر ستناره مطرح فوتبال آرژانتین از دختر مارادونا یک پسر به نام بنجامین می باشد که ستاره فقید پدربزرگش می باشد و از لیونل مسی به عنوان پدرخوانده وی یاد می شود و باید گفت این پسر خوشبخت ترین چهره دنیای فوتبال می باشد. در ادامه تصاویری از فرزند سرخیو آگوئرو را در پرشین وی مشاهده کنید.

فرزند سرخیو آگوئرو

مسی در دیدار آرژانتین و کرواسی در مرحله نیمه‌ نهایی درخشید. او یک گل زد و یک پاس گل داد و آلبی‌سلسته در نهایت با نتیجه ۳-۰ پیروز میدان شد. بعد از بازی به بنجامین ۱۳ ساله، شورت ورزشی برنده ۷ توپ طلا اهدا شد.

آگوئرو آن‌قدر با مسی صمیمی است که او را پدرخوانده فرزندش تعیین کرد. گلزن سابق منچسترسیتی با کوچکترین دختر دیگو مارادونا به نام «جیانینا» ازدواج کرده بود و بنجامین حاصل این ازدواج است. آگوئرو و جیانینا پس از ۴ سال زندگی مشترک در سال ۲۰۱۲ از هم جدا شدند.

فرزند سرخیو آگوئروفرزند سرخیو آگوئرو

ستاره تیم ملی آرژانتین

مسی و آگوئرو از زمان حضور در تیم ملی با هم نزدیک و صمیمی بوده‌ اند و آگوئرو مسی را برادر خود می‌ داند. او حتی به امید بازی در کنار مسی به بارسلونا پیوست اما مسی در نهایت از آن‌ جا رفت و زندگی جدیدی را در پاریس آغاز کرد.

از وقتی آگوئرو بازنشسته شد مسی در اردوهای تیم ملی تنها ماندن را ترجیح می‌ دهد و اتاقش را با کسی شریک نمی‌شود.

خیلی‌ ها انتظار داشتند که آگوئرو در کادر مربی‌ گری آرژانتین برای این جام‌ جهانی قرار بگیرد اما با این‌که این اتفاق نیافتاد، حضور آگوئرو همیشه و همه‌ جا حس می‌ شود.  او هنگام جشن پیروزی آرژانتین بر هلند در زمین حضور یافت و به شادی پرداخت و بعد از بازی هم در درگیری‌ های داخل تونل شرکت کرد.

فرزند سرخیو آگوئروسرخیو آگوئرو و پسرش در کنار مارادونا

فرزند سرخیو آگوئرو ستاره فوتبال

آگوئرو در بحبوحه خصومت بین بهترین دوستش و ووت وخورست وارد عمل شد. این اولین بار نیست که او در قطر به دفاع از مسی می‌ پردازد.

او به بوکسور مشهور «کانلو آلوارس» که مسی را به دلیل لگد زدن به پیراهن مکزیک در رختکن متهم به بی‌ احترامی کرده و او را تهدید کرده بود، توپید و به او پاسخ داد: آقای کانلو! به دنبال بهانه نباش، شما مطمئنا چیزی در مورد فوتبال و اتفاقاتی که در رختکن رخ می‌ دهد نمی‌ دانی.

همیشه بعد از تمام بازی‌ ها پیراهن‌ ها به دلیل تعرق روی زمین پرت می‌ شوند و اگر صحنه را با دقت دیده باشی مسی کفشش را در آورد و تصادفا پایش به پیراهن خورد.

ناگفته نماند که کانلو هم بعدا عذرخواهی کرد.

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس